Běh pro Paměť národa – Praha

Datum konání
20. 5. 2021
Lokalita
Praha
Místo konání
Praha Obora Hvězda
Délka (km)
10 km
Povrch
Převážně terénní
Ročník 5
Typ závodu Charitativní závod
Soutěžní kategorie m39, m40+, z34, z35+
Místo a čas prezence Pláň Na Vypichu, vedle obory Hvězda, kdykoliv během 20.-23.5.2021
Místo a čas startu Pláň Na Vypichu, 11:00
Startovné Startovné on-line od 300 Kč
Předpokládaný počet účastníků hlavního závodu 1000
Odměny Pro první tři nejrychlejší
Oficiální webové stránky www.behpropametnaroda.cz/praha

Závod dlouhý 1 km, 5 km nebo 10 km, který vede převážně lesním terénem v oboře Hvězda. Běžíme pro Paměť národa, abychom nezapomněli na osudy politických vězňů, válečných veteránů, obětí holocaustu,disidentů, všech bojovníků za svobodu. Výtěžek Běhu umožní natočit a uchovat další stovky jejich příběhů. Startovné je dar pro neziskovou společnost Post Bellum o.p.s.

Poznámky

Start a cíl pro všechny tratě a obrátka do druhého okruhu pro trasu 10 km u hlavního vchodu do obory z pláně na Vypichu, trasy v oboře Hvězda budou viditelně označeny. Jak závodit? V místě startu/cíle si spusťte vaší běžeckou aplikaci v telefonu nebo stopky na hodinkách a vyraz te na trasu závodu, do které jste se zaregistrovali. Po doběhu vyfoťte záznam z aplikace nebo hodinek, na kterém bude zřejmý zejména: celkový čas, datum a pokud je to možné tak i celková vzdálenost vašeho běhu. Tento záznam vložte do 23.5. do výsledkového systému časomíry IronTime pomocí odkazu, který obdržíte od IronTime před závodním víkendem. Pro vložení výsledku potřebujete znát vaše startovní číslo. Tím bude váš výsledek zařazen do výsledkové listiny.

Zajímavé vybavení

Zkušenosti čtenářů

Václav Hůlka

18.5.2020 je běh v Oboře ? To je všední den . Děkuji za upřesnění data běhu .

Tadeáš Vyvijal
Václav Hůlka:

Toto jsou informace z loňska… Letos by se měly běhy konat 23.5. (co jsem brouzdal internetem), jakmile organizátoři upřesní info, vše doplníme 🙂

Přidej svou zkušenost ze závodu

Odpovídáte na komentář: