Testujte na Running Expo

Testujte na Running Expo

Přemýšlíte o koupi běžeckých bot značek Mizuno, Salming nebo ON?
Přijďte si svůj vysněný model vyzkoušet na Running Expo na holešovické Výstaviště a proběhněte se v Křižíkově pavilonu na 22 metrů dlouhé dráze.

K testování bude cca 60 párů obuvi Mizuno v 5 různých modelech. Boty z aktuální kolekce si pořídíte se slevou, výprodejové modely potěší cenou zlevněnou dokonce až o polovinu! Hlavní prodejní expozici značky najdete v pavilonu D.

Salming vám na otestování přiveze několik desítek párů bot z nejnovější kolekce SS24 – modely PRIME 2, LYTE 2, TRAIL 2 a TRAIL WARRIOR. Opět vás potěší speciální výprodejové ceny na starší kolekce i slevy na boty z kolekcí nejnovějších. Hlavní prodejní stan Salmingu najdete v pavilonu E.

Ve stánku Try-On se můžete těšit na novinku Cloudmonster 2 a na oblíbené modely Cloudeclipse, Cloudflow 4, Cloudstratus 3 nebo Cloudsurfer. Prodejní expozici značky On najdete hned vedle Try-On stánku v pavilonu D.

Testování probíhá ve čtvrtek i v pátek 4. a 5. dubna v Křižíkově pavilonu D. Přehled všech značek, z jejichž nabídky můžete na Expu vybírat, najdete na webu Running Expo.

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: