TOP 3 hodinky Suunto, které vás nezruinují

TOP 3 hodinky Suunto, které vás nezruinují

Skandinávská značka outdoorových hodinek Suunto proslula zejména svou nezdolnou odolností a širokou škálou funkcí, které se však liší model od modelu. V její nabídce jsou přitom různé modely na různé sporty – na běhání, lyžování, ale i multisportovní, které umožňují přizpůsobení funkcí právě dané aktivitě.

Jak si vybrat ty pravé hodinky Suunto?

Velký výběr je na jedné straně výhoda, na té druhé však může být i nevýhodou – i když takovou milou. Vybírat totiž můžete z velkého sortimentu hodinek Suunto. Jedny mají 3D kompas, druhé zase ukazatel nadmořské výšky. Každé jednoduše dokáží něco jiného a v něčem jiném tedy i excelují.

Pokud jste si například jisti, že běhání je pro vás život a jiný sport vás v dohledné době určitě zajímat nebude, protože se chcete nejprve zdokonalit právě v běhu, vašim věrným společníkem se klidně mohou stát hodinky Suunto na běhání. Pokud ale rádi zkoušíte nové věci a zatímco jeden měsíc vás baví běh a druhý měsíc je to cyklistika, sáhnout byste mohli po multisportovní hodinkách Suunto.

Prohlédněte si i další fotografie k článku…

Postará se o vás appka

Většina pokročilejších hodinek Suunto disponuje i velmi zajímavou appkou Suunto Movescount App. Kromě real-time sledování a sdílení svého výkonu zde můžete vytvářet i Suunto filmy, které jsou jakousi animací vaší cesty vizualizovanou na 3D mapě.

Běhejte a radujte se

Protože tento článek je o Suunto hodinkách, které vás rozhodně nezruinují, budeme se věnovat přesně takovým. Snad nejpopulárnějším běžeckým modelem je Suunto AMBIT3 RUN. Motivační faktor zde máte v podobě měření běžeckého výkonu. Sledovat však můžete i vaši dobu zotavení a bavit se dokážete i tvořením běžeckých tras díky navigaci.

Velkou výhodou je 15-hodinová výdrž baterie se spuštěným GPS, navigační trasa nejen tam, ale i zpět, interval tréninku i s hlasovými pokyny, ale i sledování rychlosti, počtu kroků, GPS a také převýšení.

Na turistiku jedině bezpečně

Turistika zažívá poslední roky nebývalý rozmach a i ti největší lenoši jí začali postupně, ale jistě propadat. A právě proto byly vyvinuty i hodinky na turistiku Suunto. Model Core má interaktivní a dobře čitelný displej. Je tu ale i výškoměr, barometr, kompas, hloubkoměr, teploměr a množství jiných fines, jako je např. bouřkový alarm.

Tyto hodinky vydrží teploty až -60 ° C, proto s nimi klidně můžete vyrazit i do Antarktidy.

Když chcete vyrazit na turistiku, je důležité, abyste zůstali v bezpečí. Právě koupí takových hodinek razantně zvýšíte šanci, že se neztratíte a že vás nic neohrozí.

Když milujete plavání a cyklistiku

Ačkoli plavání a cyklistika jsou dva zcela jiné a velmi odlišné sporty, spojuje je společný jmenovatel: hodinky Suunto Ambit3 Vertical. Kromě toho, že se vyrábějí v různých barvách (zářivě modrá nebo svěží limetková), nabízejí řadu funkcí a jde o zmiňované multisportovní hodinky.

Spárování se smartphonem je samozřejmostí, stejně jako i sledování svých výkonů v appce. Pro cyklisty je zde inteligentní bluetooth, který umožní efektivní sledování cyklistického výkonu. Milovníci plavání zase ocení senzor, který snímá tepovou frekvenci i během plavání. Sledování všech sportů v jednom deníku je zároveň extrémně pohodlné. Zůstane vám tak více času na to, co máte nejraději: sportování.

Suunto jako synonymum sportovních hodinek

Během let, kdy je na trhu značka Suunto, si vytvořila a rozmazlila opravdu širokou základnu fanoušků sportů všech druhů. Pro mnohé je tedy volbou číslo jedna, přestože na trhu jsou i značky jako Garmin nebo TomTom. A pokud budete dobře vybírat, můžete i ušetřit.

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: