Třetí ročník Charitativního běhu Lukov se poběží pro Adélku a Klárku

Třetí ročník Charitativního běhu Lukov se poběží pro Adélku a Klárku

Charitativní běh Lukov již dříve podpořil Dětské centrum a Centrum pro rodinu ve Zlíně a také postiženou Michalku Macurovou z Holešova. 12. září 2015 v 15:00 hod. odstartuje 3. ročník Charitativního běhu Lukov.

Filozofií Charitativního běhu Lukov je podpora konkrétního dítěte na přesně stanovený účel. Účastníci běhu přesně vědí pro koho a za co běží. Charitativní běh Lukov není závodním během. Není důležité, v jakém pořadí doběhnete do cíle. Je možné ho absolvovat kombinací chůze a běhu. Trasa je vhodná i pro kočárky a invalidní vozíky. Čas se každému běžci nebo skupince pro jejich představu bude měřit. Vybranou trasu by měli zvládnout do 90 minut.

Výtěžek ze startovného obdrží rodiny dvou holčiček – Adélky a Klárky

Výtěžek ze startovného obdrží rodina Adélky na uhrazení části nákladů na terapii s delfíny (http://www.srdcenapravemmiste.cz/) a rodina Klárky na uhrazení nákladů na jednu z nejmodernějších metod pro neurologické pacienty TheraSuit (http://naseklarinka.webnode.cz/).

Na běh se mohou přihlásit rodiny, páry, jednotlivci nebo i zástupci firem, kteří se přihlásí do jedné ze 7 běžeckých tras od 3,6 do 20,4 km. Startovné za pár či jednotlivce činí 100 Kč. Je však samozřejmě možné přispět i více. Veškerá vybraná částka jde na podporu obou holčiček. V cíli je pro všechny účastníky připraveno bohaté občerstvení, šatna, sprcha a také živá hudba a výtvarná dílna.

Více informací na:  www.behlukov.cz.

Propozice

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: