Rozběhněte se na PVZP RunTour v Českých Budějovicích!

Rozběhněte se na PVZP RunTour v Českých Budějovicích!

Poté, co jsme byli nuceni závod z března přesunout se jedná o letošní druhý pokus v tomto jihočeském krajském městě. A jsme přesvědčeni, že to bude stát za to!

Největší rodinný běžecký seriál v České republice RunTour se i v roce 2020 vypraví do Českých Budějovic, kde 25. července odstartuje svou třetí štaci❗ ️Zaregistrujte se a zažijte na vlastní kůži jedinečnou a přátelskou atmosféru, kterou je RunTour typická. Věříme, že si běhání s námi zamilujete a pokud ano, můžete si ho poté zopakovat na dalších 7 závodech po celé České republice🏃‍♂️. Distance jsou připraveny pro každého – 3, 5 a 10 kilometrů pro dospělé, 500 a 1000 metrů pro děti. Je radost běžet! 😍

Letos zavádíme novinku v podobě pátečního výběhu den před závodem! Pokud přijedete na závod o den dříve, budete si tak moci před ostrým startem vyzkoušet trasu závodu, trochu se zahřát a potkat s dalšími PVZP RunTour závodníky! V Českých Budějovicích se tento výběh uskuteční 24.7. v 18:00. Sraz bude před radnicí na náměstí Přemysla Otakara II. Vstup je volný, tak neváhejte a udělejte si s PVZP RunTour pěkný předzávodní večer!

Registrace je stále možná zde!

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: