Vrchaři se utkají na La Sportiva Prague Park Race v Divoké Šárce!

Vrchaři se utkají na La Sportiva Prague Park Race v Divoké Šárce!

Už jen pár dní zbývá do startu druhého závodu ze série La Sportiva Prague Park Race. Na závodě v Divoké Šárce konané v neděli 25. 6. 2017 už potvrdili svůj start i elitní běžci Jan Janů, Jáchym Kovář a Jan Procházka, mezi ženami např. Kamila Gregorová.

Jan Janů, vítěz předešlého závodu v Průhonickém parku, si chce tímto závodem otestovat formu před nadcházejícím mistrovství Evropy v běhu do vrchu ve Slovinsku. Stejně tak jako mladý Jáchym Kovář, který letos rovněž doplní mužský reprezentační tým na ME. Honza Procházka, jeden z našich nejlepších orientačních běžců a několikanásobný vítěz Velké Kunratické, bude určitě chtít vrátit porážku Honzovi Janů z posledního závodu v Průhonickém parku. Trasa je zde náročnější, a to by mu mohlo sedět.

Prohlédněte si další fotografie k článku

Jedná se o trailový závod dlouhý 14 km nebo 8 km, který vede úchvatným prostředím Divoké Šárky v Praze. Více informací o Prague Park Race Divoká Šárka najdete v termínovce.

Závod nabídne 2 tratě

Závod La Sportiva Prague Park Race v Šárce nabízí dvě tratě, hlavní na 14 kilometrů a kratší na 8 kilometrů. Start závodu je v neděli 25. 6. 2017 v 10 hodin v kempu Džbán. Obě trasy vedou po cestách, pěšinkách a loukách, po hřbetech s výhledy do údolí i přímo údolím mezi skalami.

Běžci proběhnou to nejhezčí z krásné přírodní lokality

Závodníci proběhnou to nejhezčí z krásné přírodní lokality na severu Prahy, která je celý rok vyhledávaná jak běžci, tak i ostatními návštěvníky k oddechu. Celé údolí lemují vysoké skály, mezi nimiž protéká Šárecký potok. Přírodní park je plný lesů i luk, širokých cest i úzkých pěšinek, střídají se kopce a seběhy, to vše jen vybízí k proběhnutí. 

Na všechny pak v cíli po vyhlášení čeká bohatá tombola, kde se kromě hodnotných věcí od partnerů závodu budou losovat především dva poukazy na běžecké boty La Sportiva v hodnotě 3 500 Kč od generálního partnera Hudy.

Nezapomeňte, že zvýhodněná registrace na závod končí už tuto neděli 18. 6. Neváhejte se proto registrovat na www.pragueparkrace.cz

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: