Vyběhněte ze dna na vrchol

Vyběhněte ze dna na vrchol

Myšlenka vznikla na základě této úžasné linky. Propojení nejnižšího a nejvyššího místa naší republiky nosím v hlavě už pár let. A protože brácha je součástí organizace SANANIM, vznik projektu Ze dna na vrchol byl jen otázka času.

No a na co se tedy můžete těšit?

26.5. 2023 po dobrém obědě a kávě vystartujete z Hřenska. Ze začátku to bude takové hravé pobíhání mezi skalami labských pískovců akorát na vytrávení. Ne na dlouho. Po pár desítkách km se totiž na obzoru začnou zvedat malebné Lužické hory. Jde o nižší pohoří, ale věřte, že Jedlová nebo Luž zajistí hodnotné výstupy. Na sklonku dne necháte Lužky za sebou a poběžíte vstříc nočnímu dobrodružství Jizerských hor. Četné výstupy a rašeliniště zajistí zábavu na celou noc. Nový den přivítá výhled na Krakonošovu zahrádku. Po snídani vás prověří náročný výstup na nejvýše položenou hřebenovku u nás. Odměnou vám budou dechberoucí výhledy, na které nezapomenete. Na závěr ještě pozdravit Sněžku, královnu našich hor a potom už konečně ten nejsladší pocit v cíli 160 Km dlouhé závodu.

Trasa ze dna na vrchol představuje slušnou výzvu pro dálkové běžce, jedinečnou příležitost pro firemní týmy zažít extrémní štafetový běh, skvělou šanci pro týmy klientů a pracovníků neziskových organizací jak ukázat, že mají na to odlepit se ze dna a běžet na vrchol.
Pokud vám dává smysl pomáhat lidem, kteří se často dostali až na dno svých sil a vrací se zpět do normálního života, podpořte nás.

Sdílením, účastí v běhu nebo prostřednictvím dárcovské výzvy.

webové stránky
Facebook

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: