Vyhrajte boty Merrell Agility Peak 5

Vyhrajte boty Merrell Agility Peak 5

První boty značky Merrell byly na objednávku ručně vyrobeny kovbojem a výrobcem bot Randym Merrellem ve Vernalu ve státu Utah. K výrobě svých vysoce vychvalovaných turistických bot použil Merrell kopyto na kovbojskou obuv.

První boty Merrell, stejně jako dobrý pár bot kovbojských, musely perfektně sednout i bez pomoci tkaniček, tak aby zajistily ochranu paty od otlaků, upevnění na nártu pro zajištění stability při chůzi a zabránění posuvu chodidla. V porovnání s botami evropských výrobců vyráběnými pro evropské nohy, jsou boty Merrell konstruovány tak, aby pojmuly nepatrně širší chodidla. Dodnes se u všech našich turistických bot používá verze původního Merrell kopyta.

Agility Peak 5 staví na úspěchu jedné z našich nejoblíbenějších trailových běžeckých bot Merrell a vylepšuje tento již tak úspěšný model. V této nejnovější verzi je Rock plate prodloužena po 3/4 délce mezipodešve, hmotnost je snížena, pata je vytvarována pro větší pohodlí a lepší stabilitu, proti uklouznutí – ať už běžíte naplno nebo trénujete na další závod, Agility Peak 5 budou váš spolehlivý pomocník.

Tato bota zvládne dlouhé vytrvalostní běhy i běh v místním parku. Svršek je vyroben z technické síťoviny s nízkou absorpcí vody a větší roztažností pro lepší přizpůsobení noze. Vnitřek boty je ze 100 % recyklovatelných materiálů. Zadní poutko slouží krom lehčího nazouvání i k fixaci paty. Přední část nabízí ochrannou krytku špičky odolnou proti oděru.

Podešev Vibram Mega Grip má vynikající přilnavost na mokrém i suchém povrchu. Trakční výstupky Vibram pomáhají zvýšení trakce a nedrží se na nich nečistoty.

Boty mají NXT ochranu eliminující vznik nepříjemného zápachu, což jistě po doběhnutí oceníte Tuto botu, která se neztratí v botníku žádného běžce, můžete vyhrát po doplnění odpovědi na otázku v našem formuláři do 15.4.2024

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: