Vyšlo další číslo časopisu Svět běhu – co v něm najdete?

Vyšlo další číslo časopisu Svět běhu – co v něm najdete?

Rozhovor s mentálním koučem, Marianem Jelínkem, s moderátorkou a ultramaratonkyní Lenkou Vacvalovou, tipy Petra Vabrouška, jak se vyvarovat běžeckým zraněním a spoustu dalšího!

KDE NAJÍT SVĚT BĚHU?
Ve vybraných trafikách za 49 Kč.
V elektronické verzi na Alza.cz.
Výhodné roční předplatné za 129 Kč.
S ročním předplatným získáte následující 4 čísla časopisu Svět běhu.

SLOVENSKO
V trafikách za 2,49 EUR / vydání
Předpladné za 9,60 EUR / rok

Pár ukázek z časopisu:

Jak se dá pracovat s psychickou běžce? Co je to flow, jak se do něj dostat a k čemu je to dobré? Jak se (ne)dá ovlivňovat vnitřní svět sportovce a co to může přinášet? To se dozvíte v rozhovoru s Marianem Jelínkem, předním českým mentálním koučem.

Parta čtyř nadšenců se vydala na přeběh Šumavy. Trasu dlouhou 170 km zvládli za 4 dny. Své zážitky nám popsala jedna z účástníků, Linda Beniačová.

Běžecké trasy po kopcích naší vlasti. Poměrně náročné trasy v členitých oblastech si pro vás vybrala celá redakce Světa běhu.

Již příští rok se v Česku bude konat Mistrovství světa v orientačním běhu. Miloš Nykodým je jeden z reprezentantů, který se na tuto událost precizně připravuje již rok dopředu. JAk jeho příprava probíhá se dočtete v rozhovoru.

Nejhorší, co se může běžci stát, je zranit se a v důsledku toho neběhat. Petr Vabroušek je zkušený sportovec a z vlastních zkušeností popisuje, co je nutné dodržovat, aby ke zranění nedošlo, nebo se šance na něj eliminovala.

Jak je nastavena mysl běžce? A jaký vliv to má na jeho výkon? Jak správně s hlavou pracovat popisuje psycholog Radek Chrokák.

To a spoustu dalšího najdete v časopise Svět běhu 3/2020. Předplatné od dalšího čísla je možné si zařídit na eshop.svetbehu.cz. Dvouleté předplatné je za příznivou cenu 198 Kč/rok.

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: