Vyzkoušejte běžecké trasy, na kterých trénují sportovci ze SALOMON/SUUNTO TEAMU

Vyzkoušejte běžecké trasy, na kterých trénují sportovci ze SALOMON/SUUNTO TEAMU

Zajímá vás, kde trénují profesionální běžci, kteří se mohou pyšnit skvělými výkony? Jaké preferují terény a lokality?  Proběhněte se po stejných trasách, zaznamenejte svoje zaběhnuté časy, a pak už jen sledujte, o kolik se lišíte od naší běžecké špičky!

Orientační běh kolem Jižního Města s Janem Mrázkem

Možná se budete divit, na jaká místa vás přivede pražská trasa Honzy „Mrazáka“ Mrázka – trailové cestičky, zanedbané sady, občas na vás vykoukne srnka nebo zajíc a v závěru si ještě můžete zaplavat v Hostivařské přehradě. Opravdu pestrá trasa, na které se nudit nebudete a nezapomeňte – mapu a buzolu s sebou:-)

Trasa Romana Skalského: Panorama Mariánské Lázně

V lázeňském městečku nemusíte jen odpočívat a popíjet prameny. Čistý vzduch, krásná příroda a kopečky v okolí přímo svádějí k vyběhnutí. Zkuste si zaběhnout trasu Romana Skalského a vsaďte se, že vás všechny neduhy hned opustí. 🙂

Pavla Zahálková na trase k Padrťským rybníkům

Otevření vojenského prostoru Brdy a vyhlášení stejnojmenného CHKO je velkou výzvou pro všechny, kdo rádi poznávají nová místa. Konkrétně lokalita kolem Padrťských rybníků, na kterou vás přivede trasa od Pavly Zahálkové, vás překvapí svým čistým až skandinávským půvabem.

Náš tip! Pokud vás zajímá nově otevřený prostor Brdy, můžete se brzy těšit na článek.

Petra KrálovcováPetra Královcová – redaktorkaPetra vystudovala Vodní hospodářství na ČVÚT v Praze. Po letech předstírání jak na tom je s prostorovou představivostí se rozhodla konečně věnovat tomu, co ji opravdu baví – sport, cestování, příroda a psaní. Momentálně zcela propadla běhu, který jí zachránil zdravý rozum na mateřské dovolené. Nejraději má delší běhy v přírodě s kopečkem a nějakou tou srnou.

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: