WINTER GLADIATOR RACE po roce opět míří do Josefova!

WINTER GLADIATOR RACE po roce opět míří do Josefova!

Po krátké “vánoční” pauze se v roce 2019 opět roztočí kola největšího seriálu extrémních překážkových závodů GLADIATOR RACE, a to zimním závodem WINTER GLADIATOR RACE v Josefově.

První závod proběhne již 8.2. 2019 – bude to noční závod NIGHT GLADIATOR RACE a dějištěm bude pevnostní město Josefov. “Na kratší noční trase očekáváme 200-250 gladiátorů. Postavíme jim do cesty 15 a víc překážek. V hlavním sobotním závodě pak očekáváme cca 1000 závodníků, kteří budou muset zdolat 6 km a více jak 20 překážek!” Uvedl ředitel závodu Pavel Cibulka.

Podívejte se na další fotografie k článku…

Závodníci se při závodě dostanou i do míst, která nejsou běžně přístupná

Josefovská pevnost má úžasné Genius loci a závodníci se sem moc rádi vracejí – při závodě se dostanou i do míst, která jsou běžně nepřístupná. Organizátoři tuto lokalitu využívají i v letních měsících. V roce 2018 zde dokonce zaznamenali návštěvnický rekord 2761 závodníků ve třech dnech.

Jedná se o oblíbený překážkový závod, který se koná v pevnosti Josefov. Více informací o INOV-8 Winter Gladiator Race najdete v termínovce.

Vyžití tradičně najdou i děti a začátečníci

I ti nejmenší mají v takto extrémních závodech svoje místo. Připraveny jsou dvě délky trasy a v kategorii FAMILY se může neměřeného závodu účastnit každé dítě, které si chce závod alespoň zkusit. I pro dospělé je připravena kategorie tzv.”na zkoušku”, v které závodníkům není měřen čas a nemá povinnost absolvovat všechny překážky. Kategorie “FUN” je ideální pro všechny, kteří se chtějí s podobným typem závodu seznámit.

GLADIATOR RACE se snaží závod od závodu inovovat překážky a vymýšlet, jak co nejlépe své závodníky na trase pobavit a zdokonalovat servis pro všechny. Ani rok 2019 nebude výjimkou.

Zimní závod je první zastávkou na cestě k GR TRIUMPHALIS

WINTER GLADIATOR RACE bude první zastávkou na cestě za tzv. GR TRIUMPHALIS, tedy titulem za zdolání pěti ze šesti hlavních závodů během sezony. I letos se závodníci mohou těšit na originální medaile, které na sebe budou navazovat a budou se dát spojovat.

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: