E-book Začínám běhat ZDARMA pro čtenáře SvetBehu.cz

 E-book Začínám běhat ZDARMA pro čtenáře SvetBehu.cz

Začátky jsou často těžké. Běh nevyjímaje. Naše běžecká příručka pro začátečníky ti jednoduchým a srozumitelným způsobem pomůže s úplnými běžeckými základy. Rozebereme si, jak se správně rozcvičit před během. Přiblížíme si základní zásady správného tréninku a jak vůbec k tréninku přistupovat. Naťukneme i výživu a regeneraci a samozřejmě pomůžeme s výběrem prvních běžeckých bot a dalšího vybavení. Krok po kroku od úplných začátků po tvůj první závod.

Co v příručce najdeš?

  1. Rozcvičení: Dynamický strečink, běžecká abeceda
  2. Trénink: Indiánský běh, 10 tréninkových rad
  3. Vybavení: Boty, oblečení, doplňky
  4. Regenerace: Druhy únavy, formy regenerace
  5. Výživa: Energetická bilance, sacharidy, tuky, bílkoviny, stravou podpořte regeneraci, co jíst před sportem
  6. První závod
  7. Co jsi o běhání chtěl vědět a bál ses zeptat

Pořiď si komplexní příručku za 99 Kč

Pro čtenáře SVETBEHU.CZ ZDARMA s kódem: zacinam-behat.

Autoři příručky:

FILIP PEŘINKA
Filip se specializuje na triatlony, ale rád si zaběhne i kdejaký běžecký závod. Vystudoval FTVS a sport je jeho celoživotní vášeň. Ročně absolvuje až 40 závodů a rád se podílí s ostatními o své zkušenosti. I ve své profesi má velmi blízko ke sportu, věnuje se totiž trenérství jako osobní a kondiční trenér.

ALEŠ MÁSLO
Bývalý vrcholový běžec na lyžích, dnes odborník na sportovní výživu a ředitel společnosti VITAR Sport, která je výhradním distributorem sportovní výživy Enervit v Česku. Je zakladatelem projektu Sportuj lépe pro zdravý růst výkonnosti.

TADEÁŠ VYVIJAL
Spolupracovník webu SvetBehu.cz. Tadeáš se k běhání dostal oklikou. Přes fotbal a silniční cyklistiku. Silniční cyklistika je pořád srdcovka, prioritou je ale běh. Tadeáš je absolvent Fakulty sportovních studií MU v Brně. Mezi své nejcennější úspěchy řadí třeba vítězství na Nízkotatranské stíhačce (103 km/5800m+ za 12:25h) nebo 3. místo na Lysohorském Ultra-Trailu (67 km/4000m+ za 7:26h).

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: