Inov-8 Brdský kros – první závod série Inov-8 Krosového poháru!

Inov-8 Brdský kros – první závod série Inov-8 Krosového poháru!

Pro závodníky jsou připraveny náročné, ale krásné trasy na cca 11 a 15 km vedoucí přes skály a po hřebenech, v roklích i kamenných polích. Trasy běžce provedou také krásnými lesními cestičkami. To však, aby byla pozornost běžců odvedena od dalšího stoupání. Máš obavy, že bude v aprílovém měsíci pršet? Žádný strach, počasí bude to poslední, na co budeš myslet. Okolí bude v dubnu v plném jarním rozpuku: mechové peřiny zjemňující všudypřítomné kameny, borůvčí lemující tvé kroky, jehličím vystlané cestičky a listnáčema okořeněné rokle. Je opravdu na co se těšit. Krása Brd bude rozhodně stát za vynaloženou námahu!

Start, cíl závodu a dokonce i jeho zázemí, je zasazeno do příjemného prostředí Lesního divadla na kraji obce Řevnice.

Testování bot, sportovní výživa, dětské závody, hlídání dětí i nevšední občerstvení v cíli

Na každém závodu se běžci mohou, krom vymazlených terénních tratí, těšit také na skvělou atmosféru a doprovodný program, který jim v letošním roce pomohou dokreslit partneři závodů. Titulárním partnerem je Inov-8, specialista na trailovou obuv a doplňky ke krosům, horským maratonům, ultra-trailům a obecně ke všemu, kde narazíš na bláto. V rámci spolupráce s firmou Rock Point tak bude na Trail running station připravena testovací obuv a běžci tak budou moct rovnou vyzkoušet modely ParkClaw, TerraUltra a TrailTalon v prostředí, pro které byly přímo stvořeny.

O vyváženou stravu a doplnění energie se na závodech postará Lifefood, česká firma, která je průkopníkem a inovátorem v oblasti RAW FOOD v České republice i v zahraničí. Vyrábí prvotřídní RAW produkty v té nejvyšší BIO kvalitě, které posilují zdraví a vitalitu. Ti nejrychlejší si pak vybojují tyto produkty jako odměnu za své úsilí, ti pomalejší budou mít šanci je ochutnat, když navštíví stánek Lifefood.

Stylový multifunkční doplněk značky Buff si pak může zakoupit každý, kdo zavítá k Buff stánku.

Pro některé výherce budou připraveny také dárkové poukazy od  Fyziokinesis rehabilitace nebo stylové čelenky a šátky od  BJEŽ čelenka, která drží.

O děti běžců bude po čas jejich závodu opět postaráno při výuce fandění, tvorbě medailí a jiných aktivitách v dětském koutku. Po doběhu dospělých si své závody zaběhnou také děti, pro které mají organizátoři připraveno 7 délek tratí rozdělených podle věku závodníků.

Pokud už jste v loňské sezóně některý ze závodů Inov-8 Krosového poháru běželi, víte, že v cíli čeká na každého přeživšího nějaká nevšední dobrota. Nechme se překvapit, čím budou běžci odměněni tentokrát.

Další termíny závodů:

19.5.2019 – Inov-8 Kros Českým rájem

15.6.2019 – Inov-8 Kros Sázava

21.9.2019 – Inov-8 Kokořínský kros

12.10.2019 – Inov-8 Kros Bučiny

krosovypohar.cz

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: