Zajistěte si místo na startu Ras Al Khaimah půlmaratonu

Zajistěte si místo na startu Ras Al Khaimah půlmaratonu

Běžci z celých Spojených arabských emirátů i ze zahraničí si mohou zajistit účast na nejrychlejším půlmaratonu na světě, který se uskuteční v pátek 18. února 2022 na ostrově Al Marjan.

Registrace je již otevřena a emirát se připravuje na 15. ročník nejrychlejšího půlmaratonu na světě, který bude hostit přední mezinárodní sportovce, regionální běžecké nadšence i obyvatele, a představí zcela nové nabídky a zážitky jak pro účastníky tak pro diváky.

15. ročník závodu World Athletics Gold Label přivítá elitní atlety, běžecké nadšence i amatéry z celého světa, aby se zúčastnili klání, kde se lámou rekordy. Účastníci se mohou zaregistrovat prostřednictvím společnosti RCS Sports and Events již nyní a vybrat si ze čtyř kategorií, přičemž ceny za včasnou registraci začínají na 295 AED za půlmaraton, 500 AED za půlmaratonskou štafetu pro dvě osoby, 80 AED za 5 km a 50 AED za zábavný běh na 1 km.

Letošní ročník je ve znamení širší nabídky a více zábavy. Představí řadu zcela nových zážitků, účastnických kategorií a hotelových nabídek, včetně VIP balíčku pro ty účastníky, kteří chtějí zažít skutečně prvotřídní akci. Balíčky budou k dispozici do konce listopadu v ceně od 1.910 AED a zahrnují jednu VIP vstupenku na půlmaraton, pobyt na dvě noci pro dvě osoby v jednom ze čtyř partnerských hotelů (Hampton by Hilton Marjan Island, DoubleTree by Hilton Marjan Island, Marjan Island Resort and Spa a Rixos Bab Al Bahr) a vstup pro dvě osoby na předzávodní “Pasta party”, aby se běžci mohli před velkým dnem posilnit a oslavit víkend s přáteli a rodinou.

K dispozici je 200 VIP vstupenek a pro jejich majitele je připraven speciální prostor pro odevzdání zavazadel a přednostní vstup na startovní čáru. Vyhnou se tak frontám a odstartují před ostatními závodníky, čímž si zajistí co nejlepší závodní podmínky. Jako bonus dále obdrží elegantní podhlavník, běžecké ponožky s logem Ras Al Khaimah půlmaratonu a balíček fotografií od oficiálních maratonských fotografů.
Účastníci a příznivci maratonu si mohou zakoupit vstupenky na “Pasta party” před závodem a brunch po závodě, který se koná exklusivně v hotelu DoubleTree by Hilton. Vstupenka na “Pasta party” stojí 180 AED na osobu a pro návštěvníky jsou připravena kuchařská stanoviště a bohatý zábavní program. Návštěvníci tak budou moci navázat přátelství s ostatními běžci a o to více se těšit na závod. Brunch po závodě za 240 AED na osobu s bohatým menu, občerstvením a živou zábavou je pak ideálním místem k oslavě sportovních výkonů.

Raki Phillips, generální ředitel Ras Al Khaimah Tourism Development Authority, řekl: „Těšíme se, že v rámci 15. ročníku půlmaratonu Ras Al Khaimah představíme úchvatnou krajinu Ras Al Khaimah. Jsme hrdí na to, že můžeme tuto prestižní akci hostit na malebném ostrově Al Marjan, který všem hostům nabízí vyhlášenou pohostinnost a služby prvotřídních hotelů a resortů. Vysoce očekávaný závod bude díky nové, vylepšené nabídce nezapomenutelným zážitkem, kdy v únoru 2022 opět přivítáme neuvěřitelnou sestavu elitních sportovců a návštěvníků z celého světa.“

Nové webové stránky prezentují jedinečnou tvář a atmosféru letošního ročníku a nabízejí uživatelské rozhraní, které zajišťuje lepší orientaci a napomáhá tak k bezproblémové navigaci a registraci.

Pro více informací a zajištění místa na Ras Al Khaimah Half Marathon 2022 navštivte stránku https://www.therakhalfmarathon.com

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: