Zakončete prázdniny na půlmaratonu napříč chomutovskými top místy

Zakončete prázdniny na půlmaratonu napříč chomutovskými top místy

Chcete si zpříjemnit poslední dny prázdnin? Proběhnout si netradiční půlmaraton napříč historickým centrem Chomutova? A na maraton si zatím ještě netroufáte? Pak na poslední srpnovou sobotu máme jeden tip: Chomutovský půlmaraton.

Trasy opravdu pro každého

Trať na 21 km je opravdu zajímavá. Vede areálem Kamencového jezera, Zooparkem nebo Bezručovým údolím, což je jedno z nejdelších a nejromantičtějších údolí středního Krušnohoří, jehož srdcem protéká říčka Chomutovka. Pro ty, co si netroufanou na půlmaraton, organizátoři nachystali tzv. Kamencový okruh v délce 7, 5 km. A pokud si chcete závod užít s rodinou a přáteli, můžete se přihlásit jako štafeta, ve které každý člen běží jeden úsek v délce 5-7 km a v cíli si radost ze společného zážitku. Dětský závod, který startuje až po vyvrcholení hlavního závodu, vede kolem náměstí 1. máje a trať je složena z jednoho či více okruhů podle věkové kategorie, přičemž jeden měří zhruba 270 m.

Natrénuj s vodiči a tréninkovým plánem

Pokud chcete běžet Chomutovský půlmaraton a rádi byste tuto trasu zaběhli v konkrétním čase, ale nevíte, jak na to, pořadatelé ve spolupráci s akreditovanou trenérkou a vodičkou Janinou Jelínkovou přichystali tréninkové plány na míru, a to na časy pod 1:40, pod 2:00 a nad 2:00. Navíc v průběhu července a srpna probíhají tréninky s vodiči, které vám s přípravou určitě pomohou.

Registrace otevřena

Registrace na Chomutovský půlmaraton je již spuštěna. V rámci základního balíčku získáte i čelenku v hodnotě 199,- Kč, za navýšený vklad i funkční a stylové tričko. V tom případě se ale musíte registrovat do 30. 7. Veškeré informace a registrace jsou na webu www.chomutovskypulmaraton.cz.

Na místě budou možné pouze registrace dětí. Ve startovném je pro účastníky zahrnuto občerstvení v  cíli i na trati (ovoce, vod, iontový nápoj), stejně tak účastnická medaile.

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: