Závod v Holešově zakončil seriál běhů Night Trail Run 2016. Vítězi se stali Petr Konečný a Adéla Esentierová!

Závod v Holešově zakončil seriál běhů Night Trail Run 2016. Vítězi se stali Petr Konečný a Adéla Esentierová!

V sobotu 1.10.2016 se v Holešově uskutečnil letošní poslední díl seriálu nočních běhů Night Trail Run 2016, který opět přilákal nejen zdatné běžce, ale i celé rodiny a někteří svým během pomohli nemocnému Davidovi.

Na start hlavního závodu se postavilo 149 běžců a běžkyň

Do večerního hlavního běhu na 10 km, který startoval v 19:30 hod se nakonec registrovalo 149 účastníků, kteří odstartovali ze Zámecké zahrady v Holešově a čekal je výběh z města na kopec Zelkov a odtud přes Dobrotice rybníčky zpět do místa startu.

Absolutním vítězem se stal Petr Konečný s časem 36:33, pro druhé místo si doběhl s výkonem 37:27 Jiří Kubíček. Jako třetí se pak s časem 38:00 umístil Jiří Novotný. Nejrychlejši ženou se stala Adéla Esentierová v čase 41:49. Se ztrátou 4 vteřin na vítězku získala druhé místo Martina Novotná. Třetí příčku vybojovala Kateřina Hálová s výkonem 43:15. Kategorii tandemu ovládli manželé Chytílkovi časem 43:34.

Závod je součastí seriálu Night Trail Run 2016. V Holešově se běžel poslední závod tohoto seriálu. Více informací o závodě Night Trail Run Holešov najdete v termínovce.

Rodiny s dětmi našly své vyžití v charitativním rodinném běhu a podpořily tak malého Davida

Rodiny s dětmi také našly své vyžití, a to v charitavním rodinném závodu na 500 m, jehož hlavním cílem kromě samotného běhu byla podpora malého Davida, který trpí nemocí motýlích křídel. „Myslím, že jsme celou sérii v Holešově ukončili více než důstojně. V rodinném charitativním běhu se nám podařilo vybrat na místě i díky dvěma dárcům s větším obnosem 24 300,- Kc a celková částka podpory pro chlapce trpícího nemocí motýlích křídel se tak přehoupla přes padesát tisíc, přesne 50 800,- Kc, z čehož máme všichni velkou radost a částku jsme předali přimo na místě Davídkovi.“ radoval se hlavní organizátor seriálu Vladan Daněk.

Celý seriál nočních běhů Night Trail Run 2016 se vydařil. Na start se postavilo přes 1000 běžců všech kategorií a  organizátoři se už moc těší na závodníky i v roce 2017.

Výsledky:

Muži

1. Petr Konečný

2. Jiří Kubíček

3. Jiří Novotný

Ženy

1. Adéla Esentierová

2. Martina Novotná

3. Kateřina Hálová

Tandem

1. Chytílkovi

2. Lavičková Kateřina + Raška Tomáš

3. Dvorníková Marie + Polešovský Libor

Celkové výsledky

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: