Zimní běžecký kemp s Janem Zemaníkem proběhne v Beskydech

Zimní běžecký kemp s Janem Zemaníkem proběhne v Beskydech

Chcete si pořádně zpestřit zimní přípravu a potřebujete poradit? Nebo si chcete poběhat s fajn lidmi v Beskydech? Pak je tu Zimní běžecký kemp s Honzou Zemaníkem. Ale pozor, kapacita je omezená!

Jan Zemaník, přední český horský běžec a ambasador značky Salomon, pořádá 8. – 10. ledna Zimní běžecký kemp v Beskydech. Bude se jednat o tréninkový víkend zaměřený zejména na zimní závody a přípravu na nadcházející sezonu. Jak základna bude zajištěn penzion Sluníčko, který se nachází přímo pod královnou Beskyd, Lysou horou.

Program celého víkendu bude nabitý. V pátek odpoledne proběhne teoretická část a v sobotu už se půjde na věc. Sobotní trénink pod vedením Honzy Zemaníka bude vynikajícím testem fyzické kondice, večer po regeneraci v podob wellness budete mít možnost poslechnout si o Honzovo běžeckých výkonem v minulé sezoně. V neděli bude na programu už jen lehký výklus a strečink. Každý účastník dostane upomínkový balíček a odense si hlavně spoustu poznatků.

Cena pobytu je 2200 Kč. V ceně je zahrnuto ubytování, polopenze a vstup do wellness. Kapacita pobytu je ale omezena an 10 osob, proto neváhejte a objednejte se co nejdříve.

TIP SvetBehu.cz: Tento pobyt doporučujeme jako vánoční dárek pro běžce, kteří jsou zapálení do běhání v horách!

Více informací o kempu a přihlášení naleznete na stránkách Podlysáků.

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: