Získejte zdarma startovné na Drážďanský maraton

Získejte zdarma startovné na Drážďanský maraton

Drážďanský maraton byl u českých běžců vždy ve velké oblibě. Kousek za hranicemi s krásnou tratí a možností kratších závodů pro doprovod. Krom maratonské vzdálenosti se zde totiž dá běžet i půlmaraton, čtvrtmaraton a takzvaný centmaraton, tedy běh na 4200 metrů. Dokud se běhal maraton ve Stromovce, byla to oblíbená varianta pro maratonský debl: v sobotu si dát Prahu a v neděli Drážďany.

Ale i bez této možnosti mají Drážďany hodně co nabídnout. Je určitě škoda přijet do Drážďan jen na otočku, město nabízí spoustu zajímavostí. Například v Sempergalerii ve Zwingeru je jedna z nejznámějších sbírek obrazů na světě s unikátními díly starých mistrů včetně „Sixtinské madony“ od Raphaela nebo „Herkula“ od Rubense, „Saskie“ od Rembrandta, „Adam a Eva“ od Cranacha a nesmíme zapomenout na unikátní městskou vedutu Bernarda Belotta zvanou „Cannaletto“. Další zajímavosti najdete zde.

Pokud správně odpovíte na otázky v níže přiloženém formuláři, jedno ze dvou startovných na Dresden marathon 2024 může být vaše zcela zdarma.

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: