5. ročník Běhu proti násilí startuje 21. 9. v Oboře Hvězda

5. ročník Běhu proti násilí startuje 21. 9. v Oboře Hvězda

Diakonie ČCE – Středisko celostátních programů a služeb pořádá 21. 9. 2023 v 17:30 hodin již pátý ročník „Běhu proti násilí“. Startovné půjde na podporu projektu „STOP NÁSILÍ“, který nabízí terapeutickou pomoc všem, kteří mají potíže se zvládáním agrese ve vztazích.

Závod se poběží na Praze 6, v lesoparku Obora Hvězda. Trasa bude dlouhá 5 km a je možné ji zdolat během i chůzí. Závodu se mohou zúčastnit děti i dospělí. Trať je přizpůsobena tak, aby ji zvládl každý. Na místě bude zajištěno občerstvení, šatny, i hlídání dětí. Těšit se můžete nejen na zážitek z běhu a podpoření myšlenky nulové tolerance násilí, ale i na odměnu pro každého účastníka. Jako loni, i letos bude možnost masáže před i po běhu pro všechny běžce. Pro první tři nejlepší běžce z každé kategorie jsou připraveny věcné ceny. Dětský závod startuje již v 16:30 a je rozdělen do dvou kategorií. První – pro nejmenší běžce do 6 let, délka trasy je 100 m. Druhá – pro běžce od 6 do 15 let měří 2,5 km.

Registrovat se můžete na www.stopnito.cz nebo přímo na místě. Více informací o běhu najdete www.behprotinasili.cz nebo na Facebooku a Instagramu Stop násilí.

Běh proti násilí je součástí kampaně Nulová tolerance násilí.

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: