Zkus nové ADIDAS ADIZERO ADIOS PRO 2 a zaběhni si nejrychlejší běh v životě

Zkus nové ADIDAS ADIZERO ADIOS PRO 2 a zaběhni si nejrychlejší běh v životě

Začátkem září spatřila světlo světa nová verze nejrychlejší boty značky adidas. V loňském roce model ADIZERO ADIOS PRO debutoval s velkým ohlasem. Překonávaly se v něm světové rekordy – Peres Jepchirchirová z Keni dvakrát zdolala dosavadní světový rekord v půlmaratonu žen a Kibiwott Kandie zaběhl vůbec nejrychlejší půlmaratonský čas, když se o 29 vteřin zlepšil oproti vlastnímu předchozímu rekordu.

V návaznosti na uvedení novinky adidas se v neděli 12. září v sídle adidas v německém Herzogenaurachu uskutečnila akce ADIZERO: ROAD TO RECORDS (česky: Cesta k rekordům, pozn. red.). Více než 80 sportovců adidasu včetně RunCzech Racing Teamu, kteří patří do světové špičky, ostartovalo v závodě na 5 km, 10 km a také v půlmaratonu.

Na trati byli připraveni ti nejlepší. Včetně držitele světového rekordu na 10 km Rhonexe Kipruta či dvojnásobného mistra světa na 5 km Muktara Edrise, stříbrného medailisty Senbereho Teferiho nebo dvojnásobného bronzového medailisty z Mistrovství světa v atletice Agnese Jebeta Tiropa. Záznam je možné zhlédnout na youtube kanálu adidas running. Sportovci závodili na speciálně navrženém hřišti okolo kampusu.

Zkus adizera na vlastní pocit na 40m dráze a vyhraj adizero boston 10!

Závody budou pokračovat i u nás. Do čtvrtka 23. 9. bude moci každý, kdo miluje svižný běh a rychlost, vyzkoušet novinku ADIDAS ADIZERO ADIOS PRO 2 a zaběhnout si v ní nejrychlejší sprint svého života. Na Bruselské cestě na Výstavišti bude totiž kromě testu bot připravená také speciální měřená běžecká dráha na 40 m, kde si každý bude moci zkusit své maximum a běžet s větrem o závod.

Top 3 nejrychlejší muži a top 2 ženy vyhrajou boty adidas adizero boston 10. Registrace předem není nutná, tak přijď a zkus to s větrem o závod!

Na dráze své maximum už otestovali např. Jirka Homoláč nebo Lukáš Vácha, zkuste si i vy poměřit síly třeba s kamarády!

ADIDAS ADIZERO ADIOS PRO 2

Boty ADIZERO ADIOS PRO 2 byly vyvinuty ve spolupráci s nejrychlejšími vytrvalci a jejich hlavní předností je nízká hmostnost. Pět karbonových dílů ENERGYRODS, charakteristických pro tento model zaručuje perfektní spojení nohy s botou a zamezuje ztrátě energie. Částečně recyklovaný ultralehký svršek CELERMESH 2.0 je zárukou prodyšnosti a lehkého zpevnění. Ambice tohoto modelu je jasná – být těmi nejrychlejšími botami na světě. Boty lze již teď koupit na www.adidas.cz/obuv-beh.

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: