Běhání s angličtinou (Running with English) – propojte běhání s učením

Běhání s angličtinou (Running with English) – propojte běhání s učením

Máte chuť se učit nové věci, angličtinu a současně se chcete věnovat běhání? Nedokážete to skloubit, protože vždycky chybí čas na to druhé? Pak je právě pro vás projekt „Running with English“ to pravé.

Se zcela novým projektem přišel na trh Angličan žijící v Česku, Jack Bright. Ten pro své klienty které učí anglicky, vymyslel novinku. Spojit učení s fyzickou aktivitou, a sice během. Běh aktivuje vaše myšlení a okysličí mozek, díky čemuž budete nové znalosti lépe přijímat. Navíc běhání ve skupině je motivující a donutí vás, takže se nebudete moct vymlouvat sami před sebou.

Nespornou výhodou je také prostředí. Nové informace budete určitě přijímat lépe, pokud budete na čerstvém vzduchu, než v uzavřené učebně. Spojení aktivního učení a běhání je zkrátka vynikající kombinace. Toto spojení je navíc ideální v tom, že se člověk přestane soustředit na pocit nepohodlí či bolesti nohou při běhu a zvýší se i jeho fyzická kondice.

Jak probíhá hodina?

Hodina probíhá jako klasická hodina konverzace, akorát se předem domluví téma, na které se klient připraví. První hodina je spíše seznamovací, kdy si lektor vyzkouší vaše znalosti a úroveň angličtiny v duchu konverzace o vás, vašich zálibách, práci, rodině.

Jak rychle se poběží?

Co se týče výkonnosti, délka i tempo jsou přizpůsobeny klientovi. Běžecké tempo musí být tzv. konverzační, kdy můžete pohodlně běžet a současně si při běhu povídat. Jinak je hodina v klasickém „běžeckém duchu“: rozběhání, rozcvičení a samotný běh spojený s konverzací v angličtině.

Kdo je lektor?

Jack Bright je angličan, tedy rodilý mluvčí, což je výhoda. Zároveň ale již dlouhou dobu žije v České republice, takže Vám bude rozumět i česky.

Komu je Běhání v angličtině určeno?

Na hodinu se mouhou přihlásit i začátečníci (v angličtině, v běhu nebo obojí). Obrovskou výhodou je, že Jack (lektor) umí i česky.

Kde hodiny probíhají?

Hodiny probíhají v Praze. Nejčastější lokalitou je Kunratický les nebo park kolem Braníku. NEní ale vyloučeno, že za vámi po domluvě Jack někam dojede.

Kolik lidí je obvykle ve skupině?

Protože je to náročnější, s jedním lektorem může být jeden, maximálně dva lidé.

Kolik taková hodina stojí?

Více informací o cenách naleznete na stránkách www.

Na webových stránkách Jacka si přečtěte více informací o projektu.

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: