Bežecká komunita adidas Runners se poprvé utká s elitními běžci, podpořit je můžete i vy!

Bežecká komunita adidas Runners se poprvé utká s elitními běžci, podpořit je můžete i vy!

Pražský maraton po třech letech je tu. Letos je to nejen individuální záležitost, ale bude se bojovat také v týmech. A protože je známá věc, že ve více lidech se to lépe táhne, letos poprvé může každý účastník maratonu přispět svým výsledkem jednomu z týmů a pomoci mu tak k vítězství.

Revoluční projekt s týmem adidas Runners

Váš uběhnutý výsledek se pak pomocí unikátního bodového systému započítá k bodům vybraného týmu. Poprvé v historii bude závodit i tým běžecké komunity adidas Runners, který si vaši podporu rozhodně zaslouží. Revoluční projekt RunCzech Battle of The Teams, který letos obohatí maratonský závod, dělá z tradičně individuální disciplíny týmový sport. Do pěti týmů z celkové šestky byli rozdělení elitní runneři z celého světa. Šestý tým je ale přeci jen trochu jiný – je jím běžecká komunita adidas Runners, která zvolila ze svých řad ty nejlepší běžce z Evropy, aby závodili v týmu a pokusili se překonat elitní běžce. Bez vaší pomoci to ale nebude snadné, proto se zapojte do inovativního konceptu letošního maratonu a pomozte svým časem a body vybranému týmu k výhře.

Více o běžecké komunitě adidas Runners v rámci Battle of The Teams

Jak můžete podpořit svůj tým

Každý z vás během registračního procesu na maraton nebo na svém vytvořeném profilu může vybrat tým, který chcete podpořit. Adidas Runners poběží pro neziskovou organizaci Jahoda, která provozuje nízkoprahové kluby a terénní program pro děti a mládež, školky a jesle a komunitní rodinná centra, také organizujeme volnočasové, vzdělávací, kulturní a sportovní aktivity. Kromě podpory Jahody dostanete také super tričko, pozvánky na všechny tréninky, testovačky běžeckých bot a další aktivity. A když přijde štěstí a budete 50. / 100. / 150. / 200. / 250. účastník týmu adidas Runners, vyhrajete nové běžecké boty Solarglide 5 pro váš každodenní běh (na SvětBěhu.cz najdete recenzi pro tento model). Adidas Runners totiž žijí heslem IMPOSSIBLE IS NOTHING a věří, že všechno je možné, tedy i vyhrát Battle of The Teams. Protože pomocí běhu lze měnit životy a překonávat sami sebe. Ne nadarmo je kapitánkou týmu adidas Runners influencerka a gólmanka prestižního klubu Paris Saint-Germain a národního týmu Bára Votíková jako člen party sportovců, kteří do toho jdou tělem i duší, stejně jako ona. Bára věří, že když něčemu dáme každý den kus sebe, dosáhneme čehokoliv! V každém týmu budou čtyři běžci bodově ohodnoceni za své výkony (každý tým má také dva náhradníky pro případ, že by někdo nepřijel nebo se zranil) a k nim se poté přidá průměr dosažených časů všech ostatních běžců, kteří podporují vybraný tým. Pokud navíc profesionál zaběhne osobní rekord, získá pro svůj tým extra tříprocentní bodový bonus.

Kapitánkou týmu adidas Runners je gólmanka prestižního klubu Paris Saint-Germain a národního týmu Bára Votíková.

Neběžíte, ale někdy poběžíte?

A pokud je maraton teprve vaším budoucím cílem, připojte se ke komunitě adidas Runners Prague a užijte si zdarma výběhy, speciální eventy, funkční tréninky, jógu i workshopy – jednoduše s nimi se nudit nebudete. Může přijít kdokoli, začátečník, pokročilý i zkušený matador, stačí se přihlásit přes aplikaci ADIDAS RUNNING, najít komunitu a žádná ze super aktivit adidas Runners Prague už vás nemine.

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: