Bleskurychlý nákup. Chytré hodinky a sluchátka jsou teď za nejlepší ceny

Bleskurychlý nákup. Chytré hodinky a sluchátka jsou teď za nejlepší ceny

Nakupujte bezpečně a ještě se slevou. Mobil Pohotovost na všech svých prodejnách zajišťuje bleskurychlý výdej objednávek. A aktuálně nabízí lákavé slevy na celou řadu doplňků, se kterými můžete sledovat svoji pohybovou aktivitu.

Přinášíme vám tip na slevy týdne. Za skutečně nejnižší cenu na trhu teď u Mobil Pohotovosti pořídíte Apple Watch Series 3, které začínají už na 4 990 Kč. Výhodně za 3 490 Kč vychází také chytré hodinky Honor Watch Magic 2 nebo novinka mezi chytrými náramky Huawei Watch Fit za 2 490 Kč. Sleva padla také na bezdrátová sluchátka, například oblíbené Honor Choice Earbuds teď koupíte jen za 749 Kč. Další akční ceny najdete na mp.cz.

Bonus k výkupu a výhodné splátky

Slevou to ale nekončí. U Mobil Pohotovosti teď k výkupní ceně telefonu dostanete bonus až 20 %, takže svůj stávající smartphone prodáte o poznání výhodněji a získáte za něj víc peněz. Při nákupu nového telefonu pak můžete využít splátky bez navýšení, kdy navíc nezaplatíte ani korunu.

Bezpečné nakupování je prioritou

Všechny prodejny Mobil Pohotovosti jsou vám k dispozici jako výdejní místa. Objednávky jsou připraveny do 30 minut, jejich výdej je extrémně rychlý a prakticky bezkontaktní. Zboží si objednáte na e-shopu mp.cz z pohodlí domova, ale zaplatit za něj můžete až při převzetí na pobočce – hotově nebo kartou.

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: