Bundy odolné proti větru, termoprádlo, běžecký batoh s menším objemem. Novinky z kolekce COMPRESSPORT pro podzim a zimu 2022

Bundy odolné proti větru, termoprádlo, běžecký batoh s menším objemem.  Novinky z kolekce COMPRESSPORT pro podzim a zimu 2022

S podzimem přichází také aktualizovaná kolekce od švýcarského výrobce běžeckého vybavení COMPRESSPORT. Ten si pro podzim a zimu 2022 připravil hned několik novinek, které budou představeny na následujících řádcích. Samozřejmostí je perfektní zpracování z těch nejkvalitnějších dostupných materiálů na trhu. Jaké produkty konkrétně jsou nově v nabídce?

Hurricane Windproof Jacket a Vest

Lehoučké bundy a vesty Hurricane oceníte nejen při silném větru. Díky materiálu Tafta v nich budete dokonale chráněni před tímto přírodním živlem. To ale rozhodně neznamená, že v jiném počasí jsou nepoužitelné, naopak. Vhodné jsou v jakémkoli ročním období, pro jakoukoli sportovní aktivitu. Materiál bundy navíc skvěle odvádí vlhkost, takže vaše spodní vrstvy zůstanou v suchu a vy tím pádem v teple a v komfortu. Na zádech je k dispozici kapsa, do které můžete vložit třeba ErgoFlask, případně nějaké další oblečení. Díky elastičnosti kapsy v ní nebudou tyto věci poskakovat. Bunda i vesta jsou k dispozici jak v pánském, tak dámském provedení.

On/Off Base Layer a On/Off Tights

Další novinkou této kolekce je termoprádlo On/Off. V nabídce je jak tričko, tak kalhoty. Stejně jako u předchozího produktu, obojí v dámské i pánské variantě. Termoprádlo využívá On/Off technologii, která dokáže přizpůsobit prodyšnost intenzitě vašeho pohybu. Termoregulace je založena na body-mappingu a zacílena na svaly. Díky tomu vydržíte v chladnějších podmínkách venku mnohem déle. Použitý materiál je navíc rychleschnoucí. V zádové oblasti a na ramenou je vetkaná technologie Spin Control, která pomáhá udržovat správnou polohu těla a zajišťuje svalovou podporu. Nemusíte se bát ani oděrek či podráždění pokožky, a to díky měkkému mikrovláknu s antibakteriální úpravou.

UltRun S Pack Evo 10

Tento běžecký batůžek je menší alternativou k UltRunu S Pack Evo 15. Obsah 10 litrů rozdělený do několika kapes je dostatečný k tomu, abyste s sebou mohli mít veškerou povinnou výbavu na krátké a středně dlouhé traily, případně vše potřebné pro několikahodinové výběhy. Oproti verzi Evo 15 má na hrudi zapínání na gumičky, namísto zipu. Elastické gumičky se optimálně přizpůsobí vašemu dýchání a nestane se tak, že byste se cítili nepříjemně staženi v oblasti hrudníku. V přední části jsou dvě kapsy na 500 ml softflasky, které jsou součástí balení. Vesta je velice prodyšná, což spolu s ergonomickým tvarem, měkkými švy a vycpávkami zajišťuje maximální pohodlí a komfort i při delších aktivitách.

Run Under Control Full Tights W

V aktuální kolekci COMPRESSPORT se konečně i dámy dočkaly dlouhých kompresních kalhot, tudíž je už při běhu nemusí trápit nižší teploty. Komprese je zacílena do těch nejdůležitějších partií – do stehen, hýždí a lýtek. Vibrace svalů při běhu jsou sníženy až o 30 %, snižuje se tak riziko svalových křečí a oddaluje únava. Komprese navíc pomáhá zlepšovat průtok krve, díky čemuž dochází k rychlejšímu okysličování svalů a zlepšování výkonu. Kalhoty disponují také odvětrávanými zónami pro rychlý odvod potu, snižuje se tak riziko nepříjemného podráždění. Střih přizpůsobený ženskému tělu zajišťuje maximální volnost pohybu a komfort při různých sportovních aktivitách.

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: