ČEZ City Cross Run – SOUTĚŽ O STARTOVNÉ – UKONČENO

ČEZ City Cross Run – SOUTĚŽ O STARTOVNÉ – UKONČENO

Zkuste originální běžeckou výzvu – ČEZ City Cross Run – běh přes město, přesto přírodou! Odpovězte na jednoduchou otázku, startovné může být vaše.

ČEZ City Cross Run

Pomalu se blíží termín běžeckého závodu, kterému byste určitě měli věnovat svou pozornost. Druhý ročník závodu ČEZ City Cross Run Prague, který se uskuteční v neděli 18. října, navýšil letos svou kapacitu na 1 500 běžců. Každý z nich absolvuje trasu dlouhou 16 km. Unikátní běžecký závod, který vede přes pražské parky, sady a zahrady. K nejkrásnějším úsekům tratě patří průběh Jelením příkopem a stoupání Botanickou zahradou v Troji. V cíli závodu dodá běžcům vydanou energii City Cross Food Festival.

Přijďte si i vy zaběhat a poměřit se s českou běžeckou elitou. Účast na závodě přislíbil například Vít Pavlišta nebo Petr Pechek.

Více informací najdete na stránkách závodu nebo v termínovce.

O co se soutěží?

1 x startovné na závod

Pravidla soutěže

1. Odpovězte správně na následující otázky do 25. září.

2. Prosíme ty, kteří jsou již přihlášeni a mají zaplacené startovné, aby se do soutěže nehlásili. Pořadatel startovné nevrací!

3. Vylosujeme výherce a oslovíme je emailem.

Výherce

Pavel Vodička

Účastí v soutěži souhlasíte se zařazením vašeho emailu do seznamu odběratelů newsletteru běžeckých novinek. Z odběru se samozřejmě můžete kdykoli snadno odhlásit.

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: