ČEZ RunTour otevírá registrace na rok 2024 a vrací se na místo, kde všechno začalo

ČEZ RunTour otevírá registrace na rok 2024 a vrací se na místo, kde všechno začalo

Zapište si do svých běžeckých kalendářů nové termíny – ČEZ RunTour už zná kalendář závodů na rok 2024! Oblíbený rodinný seriál zavítá ve své třinácté sezoně do osmi nádherných regionů, po letech se přitom vrátí do města, kde se v roce 2011 konal historický první závod. Registrace jsou otevřeny, tak na nic nečekejte a zajistěte si své místo ve startovní listině!

Letošní sezona ČEZ RunTour sice skončila teprve před pár dny, už nyní se ale mohou běžci těšit na tu další – nejenže je známá kompletní termínová listina, ale zároveň se mohou na všechny závody registrovat na webu www.run-tour.cz a zajistit si tak tu nejlepší motivaci do zimního tréninku.

Těšit se můžete na osm závodů a osm originálních tratí, které zavedou běžce na nejkrásnější místa každého města. Celý seriál odstartuje už tradičně v Českých Budějovicích (13. dubna). Následovat bude Kopřivnice (27. dubna). Z východu Česka se pak běžci přesunou na sever, konkrétně do Ústí nad Labem (25. května).

V červnu se mohou běžci těšit na návrat do Plzně (22. června), kde se naposledy běželo v roce 2017. Zajímavostí je, že právě tady se v roce 2011 uskutečnil historicky prvního závod seriálu ČEZ RunTour. „Náš seriál je s Plzní historicky spojen, o to víc se na tento závod těšíme. Finální podobu trasy ještě ladíme, ale už nyní můžu prozradit, že se běžci mají na co těšit,“ říká Marek Pirzkall, ředitel závodů z pořádající agentury VMLY&R. „Jsem přesvědčen o tom, že plzeňský závod bude víc než důstojnou náhradou za Karlovy Vary, kde příští rok sice nepoběžíme, ale pořád věříme, že se na tuto krásnou trať jednou vrátíme.“

Stejně jako v minulé sezoně bude jediným prázdninovým závodem Olomouc (20. července). Změnou je ovšem termín Brna, které se po letech přesouvá z května na 14. září. Následovat bude královský závod v Praze (5. října) a celou sezonu opět uzavřou Pardubice (19. října).

Proběhněte rok 2024

Registrace není jen skvělou motivací do zimního tréninku, ale také dokonalým vánočním dárkem. Využít přitom můžete některý z výhodných balíčků.

Pokud vyrážíte na závody s dětmi, můžete využít rodinný balíček: když registrujete dva dospělé, můžete až tři děti přihlásit na jejich Lupilu běhy zdarma.

Jestliže se na závod chystáte ve dvou, využijte balíček „Vezmi s sebou parťáka“, který každému z vás zlevní startovné o 50 korun. Výhodnější startovné mají také senioři a junioři, pro které platí sleva 100 Kč.

A nejvýhodnější nabídka platí pro nejvěrnější běžce: pokud se přihlásíte na všech osm závodů, máte jeden z nich automaticky zdarma.

ČEZ RunTour je největší a nejoblíbenější běžecký seriál osmi závodů pro hobíky, rodiny s dětmi a začátečníky. Na naše městské závody se běžci často a rádi vrací pro jejich přátelskou a pohodovou atmosféru, ale také pro unikátnost jednotlivých tratí. Ty jsou připraveny pro každého – 3, 5 a 10 kilometrů pro dospělé, 500 a 1000 metrů pro děti. Prostřednictvím ČEZ RunTour se navíc v rámci charity pomáhá tam, kde je to potřeba. Je radost běžet! Více informací o termínech a registracích najdete na webu www.run-tour.cz.

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: