Chorvatsko není jenom moře. Zasoutěžte si o startovné na Risnjak trail. UKONČENO

Chorvatsko není jenom moře. Zasoutěžte si o startovné na Risnjak trail. UKONČENO

O tom že Chorvatsko nejsou jenom pláže a moře svědčí řada trailových závodů. Svět Běhu, jakožto partner jedné z největších trailových sérií závodů Kvarner trail, si pro své čtenáře připravil soutěž o startovné na nejbližší závod pořádaný začátkem července – Risnjak trail.

Risnjak trail se běží již po sedmnácté ve stejnojmenném národním parku. Oblast je to skalnatá s nejvyšším vrcholem Veliki Risnjak. Startuje se v sobotu 3. července a je to tak ideální termín (i vzhledem k blízkým státním svátkům) pro aktivně strávenou dovolenou, přičemž pozávodní regeneraci můžete naplánovat u Jadranského moře.

Závod nabízí dvě varianty. Kratší 17kilometrovou s 900 metry převýšení a delší 30kilometrovou s 1700 metry převýšení. Obě vedou kolem dominanty NP nejvyšší vrchol Veliki Risnjak, ale zatímco na kratší trase závodníky čeká právě pouze výběh na Veliki Risnjak, běžci na 30kilometrové trase pokračují dál kolem Mirnjaku na Snježnik a a třinácti kilometrové kolečko končí opět u Risnjaku. Následně na ně čeká stejný – zhruba 7 kilometrový – technický seběh jako na běžce kratší trati.

Přehledný popis obou tras naleznete na oficiálních stránkách závodu.

Soutěžíme o 3 libovolná startovné

Zasoutěžte si o tři startovné na vámi zvolený závod (17 / 30 km). Stačí odpovědět na dvě jednoduché otázky a budete mít šanci si zazávodit v krásné chorvatské divočině.

Pravidla soutěže:

1. Odpovězte na následující otázky do 20. června.

2. Účastníci s duplicitními odpověďmi nebudou zařazeni do slosování.

3. Z došlých správných odpovědí vylosujeme výherce, které kontaktujeme e-mailem.

Vaše mailová adresa bude v souladu s GDPR sloužit pouze pro kontaktování v případě vaší výhry. Nebude použita pro obchodní ani marketingové účely, tedy uchovávána po dobu trvání soutěže.

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: