City Cross Run Prague 2015 – Běž přes město a přesto přírodou!

City Cross Run Prague 2015 – Běž přes město a přesto přírodou!

Rádi se proběhnete městem i přírodou a nemáte ještě plány na třetí říjnový víkend? Pak by rozhodně vaší pozornosti neměl ujít 2. ročník závodu City Cross Run Prague.

Díky tomuto unikátnímu běhu poznáte velkou část Prahy. Nevracíte se na stejné místo – start a cíl jsou odděleny. Trasa vede nejzajímavějšími částmi města. Městské prvky – schody, pěšinky, mosty atp. – jsou přirozenou a vítanou součástí trasy. Neběží se jen ulicemi a po kostkách, ale trasa vede co nejvíce v parcích, sadech, vinicích, zahradách a lesem! Díky běhu poznáte nová zajímavá místa ve městě, kam se můžete později vrátit za sportem, kulturou či relaxací.

Trasa závodu je vedena nejatraktivnějšími pražskými lokalitami

City Cross Run Prague (v minulém roce konaný pod názvem City Trail Run Prague) byl zvolen 2. nejlepším běžeckým závodem loňské podzimní sezóny. Zúčastnila se ho taková běžecká esa jakými jsou Ondřej Fejfar,  Petr Pechek či letošní mistr ČR v maratonu Vít Pavlišta. Trasa závodu je vedena těmi nejatraktivnějšími pražskými lokalitami. Vyběhnete si na Petřín, pod Pražským hradem proběhnete Jelením příkopem, pokocháte se výhledem z Letné, dostanete se do Stromovky a přes vinici sv. Kláry a botanickou zahradu zamíříte do cíle v Bohnicích. Celá trasa měří 16 km. Pokud si na ně však netroufáte, můžete se o tuto porci podělit s parťákem a vytvořit dvoučlennou štafetu. Profil trasy je poměrně náročný a závod tak není určen pro úplné začátečníky.

Pokud vás závod zaujal, neváhejte už ani chvíli! Registrace pro letošní ročník, který se uskuteční 18.10.2015, byly již otevřeny a polovina startovních čísel je již pryč.

Více informací a registrace na http://citycrossrun.cz/.

Propozice

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: