Craft Vent – extrémně lehké, extrémně prodyšné!

Craft Vent – extrémně lehké, extrémně prodyšné!

Craft vyvinul koncept Vent – nejlehčí a nejprodyšnější řadu svého prádla. Koukněte se na technologii detailně a běhejte v horku bez omezení.

Stěžejní řadou běžeckého sortimentu pro sezonu jaro/léto 2020 je designová bouře, koncept Vent. I zde Craft zapracoval na vývoji co nejlehčího materiálu, a tak si při používání tohoto běžeckého oblečení budete klást otázky, zda jej máte stále na sobě. Kombinací funkčního materiálu Nanoweight a technologie 37,5 dodává řada Vent běžeckému oblečení zcela novou perspektivu. Termoregulační technologie 37,5 má za úkol udržovat teplotu těla na její optimální úrovni 37,5 °C při optimální vlhkosti mikroklimatu pokožky 37,5 %. Díky zmíněné optimalizaci dochází k tvorbě prostředí, které zajišťuje sportovci komfortní podmínky a zvyšuje jeho sportovní výkony.

Řada Vent nabízí všechny vrstvy pro správnou kombinaci

Lehká běžecká bunda CRAFT Vent Pack s ochranou proti větru a dešti je praktickým řešením do nepříznivého počasí. Pokud se v průběhu výběhu změní podmínky, je možné bundu sbalit do malé kapsičky. Perforovaná zádová část a meshové panely v podpaží a na rukávech zajistí potřebnou ventilaci a regulaci vlhkosti.

Koukněte na seznam prodejen Craft

Elegantní běžecké kalhoty CRAFT Vent, určené na jarní výběhy, jsou vyrobeny z recyklovaného, ultralehkého materiálu. Díky precizní ergonomii, kombinaci materiálů a gumy v pase perfektně sedí. Kapsička na drobnosti, zipy na koncích nohavic a lepené švy jsou detaily, které při používání běžci jistě docení.

Triko s krátkým rukávem i dlouhým rukávem z kolekce Vent lze najít v nabídce hned ve dvou designových a funkčních variantách. Vzorované provedení je po celém obvodu vytvořeno z extrémně prodyšného materiálu Nanoweight, určené do těch největších veder. Zatímco jednobarevná verze trika je kombinací prodyšného materiálu Nanoweight na zadním díle a materiálu s nižší prodyšnosti na předním dílem.

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: