Darn Tough – kup si jedny a vydržíš s nimi celý život

Darn Tough – kup si jedny a vydržíš s nimi celý život

Prodřené paty a díry na palcích? S tím už je konec! Hrdá rodinná firma Darn Tough vyrábí špičkové ponožky z merino vlny, které zabraňují vzniku puchýřů, skvěle odvádí vlhkost a opravdu vydrží. Pojďte se s námi podívat na to, v čem tkví úspěch firmy, která se rozhodla svou produkci založit na bezkonkurenční kvalitě.

„Naše první ponožka byla běžecká ponožka. Věděli jsme, že musíme lidem natáhnout ponožky na nohy, aby pocítili ten zatraceně velký rozdíl. V roce 2004 jsme tedy upletli 3 500 párů a rozdali je zdarma běžcům účastnícím se Vermontského městského maratonu. Proslýchá se, že někteří je nosí stále.“ Darn Tough

RODINNÝ PŘÍSTUP

Společnost Darn Tough už tři generace vede jedna rodina, která vytvořila komunitu založenou na rodinných hodnotách, poctivosti a respektu. Přes 40 let pletou ponožky v Green Mountains v americkém státě Vermont a tuto dovednost předávají z otce na syna, z generace na generaci. Vyvíjí technologie, obměňují styly a jejich cíl je stále stejný: vyrábět nejpohodlnější, nejodolnější a nejlépe padnoucí ponožky na současném trhu, které si může koupit každý.

ČINY MÍSTO SLIBŮ A DOŽIVOTNÍ ZÁRUKA

Rodina věří v kvalitu svých ponožek natolik, že se rozhodla je podpořit bezpodmínečnou doživotní zárukou. Pokud se vám ponožky opotřebí, rozpadnou nebo roztrhnou, dostanete obratem nové. Jsou to ponožky na celý život.

VÝROBA NA JEDNOM MÍSTĚ

Tři továrny a více než 350 strojů. Veškerá produkce se odehrává na jednom místě a každá ponožka se několikrát kontroluje, než se dostane k zákazníkovi. Firma tak má 100% kontrolu nad kvalitou produktů. Díky tomu vyrábí a prodává ponožky, které nemají konkurenci. Po celém světě se jich ročně prodá několik milionů párů. To znamená, že kdybychom ponožky vyprodukované za jeden rok naskládali za sebe, třikrát by pokryly celou Stezku Českem nebo by vytvořily jednolitou linii z Prahy až do New Yorku!

UDRŽITELNOST A ŠPIČKOVÝ MATERIÁL

Naprostá většina ponožek firmy Darn Tough je vyrobena z eticky získávané vysoce kvalitní merino vlny. Tato vlna je neuvěřitelně všestranná, odolná, měkká a pohodlná. Přirozeně odolává vůči zápachu, odvádí vlhkost a zajišťuje správnou termoregulaci. Na rozdíl od bavlněných ponožek je nošení ponožek z merino vlny i lepší pro zdraví nohou. Chemická struktura merino vlny zajišťuje menší pocení nohou a hromadění bakterií, takže ponožky můžete nosit i několik dní, aniž by zapáchaly, a zároveň izolují i poté, co se namočí.

V ČEM JSOU TAK SPECIÁLNÍ?

Perfektně padnou: Nekloužou, nekrčí se a nezpůsobují puchýře.
Jemný úplet: Lehké na noze, odolné v terénu.
Rychleschnoucí: Pohlcují pot a rychle schnou.
Výkon za každého počasí: Chladí v létě, hřejí v zimě.

 #1 USA – NEJPRODÁVANĚJŠÍ OUTDOOROVÉ PONOŽKY

Ponožky Darn Tough zabraňují vzniku puchýřů, odvádějí vlhkost, odolávají zápachu, nekloužou a vynikají bezkonkurenční odolností. Ne nadarmo jsou to nejprodávanější ponožky v USA a bezkonkurenčně nejpoužívanější ponožky na amerických dálkových trecích. Vyzkoušejte je při každodenním nošení nebo je prověřte v extrémních podmínkách, a uvidíte, že jiné už nebude chtít nosit. Vyberte si ponožky podle svých preferencí, jsou ideální pro všechny milovníky běhání a outdoorových aktivit, ale i jako lifestylový doplněk na běžné používání.

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: