HedvabnaStezka.cz SvetOutdooru.cz SvetBehu.cz TuleniPasy.cz Padler.cz KnihyNaHory.cz FestivalObzory.cz SnowFilmFest.cz ExpedicniKamera.cz
Hubnutí

Za jak dlouho uvidím první výsledky? zn. JAKÉKOLIV!

Lenka

Ahoj, je to měsíc, co jsem začala běhat (zkoušela jsem to už na jaře, ale kvůli velké bolesti v koleni jsem hodně rychle přestala), běhám ob den, ze začátku do 3km, teď v průměru tak 4,5km. Snažím se běhat pomalu – abych měla požadovaný tep na spalování tuků, ale bohužel se vždycky dostanu nad něj. Poslední dobou už ten tep ani neřeším, prostě běhám, jak můžu. Když už nemůžu, přejdu do rychlejší chůze.
A proč vlastně píšu – za ten měsíc jsem neshodila ani gram, moje váha mi ukazuje stále stejné množství % tuku v těle a 3 týdny od měření se nepohnuly ani míry na metru. Dřív jsem dost pila, klidně lahev vína denně. Víno jsem vyměnila za běhání a cvičení podle videí na youtube, skvěle nakopnutá a motivovaná, ale ta motivace se sakra rychle ztrácí, když nevidím fyzický posun k lepšímu… Co se týká psychiky, musím říct, že se cítím skvěle.
PROSÍM !! Řekněte mi, že je to takto normální a že musím vydržet, že výsledky určitě přijdou… Nebo alespoň prosím o radu, co dělám blbě.

Díky!

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: