Do čtvrtka nejlevněji na Prague Park Race

Do čtvrtka nejlevněji na Prague Park Race

Už jen pár dní zbývá do konce prvního termínu přihlášek na nový podzimní závod v Praze – La Sportiva Prague Park Race, který se koná v sobotu 29. 10. 2016 v pražských Hlubočepích. Necelých patnáct kilometrů dlouhá trasa vás provede po pěšinkách, zpevněných i nezpevněných cestách.

Pořadatelé lákají na krásnou a divokou přírodu Prokopského údolí

I když je to nedaleko centra Prahy, přesto pořadatelé lákají na krásnou a divokou přírodu Prokopského údolí. Závodníci si vychutnají výhledy, proběhnou se kolem mohutných skal lemujících údolí a podívají se také k ikonickému Jezírku, které láká k výletům mnoho turistů.

Trasa závodníky rozhodně nudit nebude

Na vedení trati se podíleli především Roman Skalský, jeden z nejlepších vrchařů české historie a Jan Mrázek, bývalý reprezentant v orientačním běhu. Trasa, která rozhodně nebude nudit a krásná příroda okolo, jsou hlavními lákadly k podzimnímu běžeckému prožitku.

Zvýhodněné startovné 290,- Kč platí pouze do čtvrtka 15. 9., poté se zvedá na 350,- Kč. Navíc prvních sto přihlášených dostane ke startovnímu balíčku funkční běžecké ponožky La Sportiva v hodnotě 300,- Kč od generálního partnera závodu – společnosti Hudy, prodejce outdoorového a běžeckého vybavení. Ve startovním balíčku pak závodníci obdrží dárky od partnerů, mimo jiné od nutriční firmy Named Sport, která bude také zajišťovat občerstvení během závodu i po něm.

Registrovat se můžete na stránkách závodu.

Video upoutávka závodu:

Propozice závodu

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: