HedvabnaStezka.cz SvetOutdooru.cz SvetBehu.cz TuleniPasy.cz Padler.cz FestivalObzory.cz SnowFilmFest.cz ExpedicniKamera.cz

Doražte na festival Obzory! Jako obvykle vás čeká nabitý program a spoustu inspirativních osobností!

Doražte na festival Obzory! Jako obvykle vás čeká nabitý program a spoustu inspirativních osobností!

Rozšiřte si běžecké OBZORY! Zveme vás na jedinečný outdoorový a běžecký festival Obzory, 10. a 11. listopadu v Praze. Bude to jako obvykle víkend nabitý informacemi a zážitky s parádní atmosférou, kde potkáš spoustu stejně laděných lidí, třeba i nás z redakce Světa běhu. 🙂

Doporučujeme nevynechat!

Osobně se těším na moderovanou diskusi o tréninku na horské běhyRobertem KrupičkouJirkou Čípou. Pokud holdujete spíš silnicím, tak doporučuji nevynechat diskusi s fenomenální Katkou Kašparovou, stříbrnou ženou letošního Spartathlonu a stálicí české silniční běžecké scény Vítem Pavlištou. Inspiraci pro trénink můžete načerpat také z přednášky Miloše Škorpila, který se zaměří na rozdíly tréninku na 10, 21 nebo 42 km.

Pokud se zajímáte o výživu, zajděte také na přednášku Aleše Másla, který poradí, jak s výživou na půlmaraton a maraton. Pro zájemce o fyzioterapii je pak nachystaná přednáška Zuzky Krchové o fenoménu běžeckých zranění.

Nevynechejte také vyhlášení běžeckého seriálu:

A co ještě nebude chybět?

  • Cestovatelský, běžecký, vodácký a skialpový program
  • Exotická kuchyně a kurz vaření
  • Prezentace novinek outdoorových a cestovatelských firem
  • Filmy Snow Film Festu a Expediční kamery

Váce informací najdete na www.festivalobzory.cz.

Za celou redakci přejeme dobrou zábavu a spoustu inspirace!

Jitka Richterová

Redaktor

Jitka sportuje a běhá vlastně od dětství, pravidelně asi od 12 let. Kromě běhu se věnuje také skialpinismu. Po bakalářském studiu na VŠE přešla na magisterské studium aplikované ekonomie do Innsbrucku i kvůli možnosti běhání v horách, kterému naprosto propadla. Nejraději běhá pomaleji a delší tratě a to při vegetariánské stravě. Chtěla by se víc věnovat i závodům ultra.

Přidejte se k diskuzi

Odpovídáte na komentář: