HedvabnaStezka.cz SvetOutdooru.cz SvetBehu.cz TuleniPasy.cz Padler.cz FestivalObzory.cz SnowFilmFest.cz ExpedicniKamera.cz

FOREST NIGHT RUN / BIKE – soutěž o startovné – UKONČENO

FOREST NIGHT RUN / BIKE - soutěž o startovné - UKONČENO

Soutěž o startovné na závod v královéhradeckých lesích, který můžete běžet, jet na kole či koloběžce nebo běžet se svým psem.

Forest Night Run / Bike

Závod opravdu pro všechny. Můžete běžet, jet na kole, na koloběžce, nebo se jít proběhnout se svým čtyřnohým mazlíčkem. Můžete si vybrat trať na 8, 16 nebo 32 kilometrů. Závod se povede prostředím městských lesů Hradce Králové po zpevněných a nezpevněných lesních cestách, krátké úseky po asfaltu. Start a cíl je Bufet u Vlka, který je ideálním místem pro pořádání sportovních i společenských akcí. Nachází se v místě zvaném Vlčí jámy.

Přečtěte si více informací o závodě nebo přímo v termínovce.

O co se hraje?

5x startovné na závod o libovolné délce

Pravidla soutěže

1. Odpovězte správně na následující otázky do 4. září.

2. Prosíme ty, kteří jsou již přihlášeni a mají zaplacené startovné, aby se do soutěže nehlásili. Pořadatel startovné nevrací!

3. Vylosujeme výherce a oslovíme jej emailem.

Výherci

Olga Puchkareva
Jiří Hromádko
Johana Urbanová
Ondřej Škorpil
Lenka Škorpilová Králová

Účastí v soutěži souhlasíte se zařazením vašeho emailu do seznamu odběratelů newsletteru běžeckých novinek. Z odběru se samozřejmě můžete kdykoli snadno odhlásit.

Michaela Gladišová

Míša dělala spoustu sportů od atletiky přes jízdu na koni a trekking až po běhání. Posledních 5 let se ale věnuje výhradně běhání. Nejraději běhá v přírodě a v horách se svým manželem nebo kamarády. Vystudovala mezinárodní obchod na Vysoké škole ekonomické v Praze, ale už při studiu věděla, že její životní cesta bude spojena s během.

Komentáře

Přidejte se k diskuzi

Odpovídáte na komentář: