Přijďte si zazávodit na Forest Night Run&Bike Race do Hradce Králové!!!

Přijďte si zazávodit na Forest Night Run&Bike Race do Hradce Králové!!!

V pátek 11. září se uskuteční noční, nejen běžecký závod na tratích 8, 16 nebo 32 km, zúčastnit se budou moci i milovníci biků, koloběžek a psů.

Trať závodu je vedena prostředím městských lesů Hradce Králové po zpevněných a nezpevněných lesních cestách, krátké úseky po asfaltu. Závod začíná ve 20:00, start a cíl je Bufet u Vlka, který je ideálním místem pro pořádání sportovních i společenských akcí. Zde také proběhne KEJTA PÁRTY, pro všechny registrované závodníky porce grilované kýty v rámci startovného!

Běžte, jeďte na koloběžce nebo na kole, běžte se psem

Závodníci si budou moci vybrat ze tří tras: Long – 32 km, Half 16 km nebo Short – 8 km. Pro tento rok je novinkou závod na biku či koloběžce s možností její vyzkoušení a zapůjčení. Další novinkou je závod dvojic v Koloběhu na tratích 16 km a 32 km.

Vyžití najdou i milovníci dogrunningu, kteří budou mít možnost zazávodit si se svým psem na všech třech tratích. Navíc si budou moci na místě vyzkoušet či zapůjčit postroj pro psa a opasek pro závodníka, využít konzultace vybavení, tréninku a přípravy psa na závody.

Běh v noci nabírá zcela jiného rozměru

Přijďte si zažít kouzlo nočního lesa, které musí dostat snad každého! Prostor i čas najednou získávají nový rozměr, obzor máte zúžen na dosvit čelovky a v jejím odlesku si všímáte detailů, které ve dne nevidíte, výrazně roste vnímání lidských smyslů. Zamrazí vás, jak silně najednou začnete vnímat realitu a detaily. Jen vy a les, právě teď a tady. Veškerý reálný svět se vám smrskl na dohled, rychlost, hlučnost a klipovitost dnešní doby zmizela pryč a vy si užíváte jen svých pár metrů reality v úzkém kuželu viditelného světa. V temném lese na počátku podzimu si připadáte jako objevitelé…

Věříme, že zažijete nezapomenutelný zážitek a strávíte tak páteční večer trošku jinak, netradičně.

Zaregistrujte se na stránkách http://www.rungorun.cz

Propozice

Soutěž o startovné

Podívejte se na video z minulého roku:

https://www.youtube.com/watch?v=vS1yGGaX54c&list

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: