GR8 Trails Liberec – zimní běžecké dobrodružství pod Ještědem

GR8 Trails Liberec – zimní běžecké dobrodružství pod Ještědem

“Běžkařský stadion Vesec, výhled na Ještěd, kopcovitá trasa a vysoká pravděpodobnost sněhové nadílky. To budou dominantní kulisy prvního závodu nové sezóny v Liberci.”

V neděli 4.2. odstartuje běžecká série GR8 Trails, která je součástí libereckého závodu Gladiator Race. Závodit se bude na vzdálenost 5 a 10 km. Po roce se opět představí v podhůří Jizerských hor a to konkrétně v Liberci, na lyžařském stadionu Vesec, který v roce 2009 hostil Mistrovství světa v běžeckém lyžování.

Terén zimního sportovního stánku pod Ještědem nabídne profilově náročnější trasu, která nabídne strmá stoupání i technické seběhy. Nezáleží, jestli jste začátečník nebo zkušený běžec, závod v Liberci má pro každého něco. Každý, kdo najde odvahu postavit se na startovní čáru otestuje své dovednosti a vytrvalost v nejlepším prostředí, které trailové běhání může nabídnout.

Trasa závodu nabídne účastníkům celou řadu nevšedních zážitků a množství zajímavých běžeckých úseků. Běžecky velice zajímavá oblast, ve které se nachází běžkařský areál s členitým okolím. Tohle je zimní trail se vším všudy. Vychutnejte si různorodý terén s krásným výhledem po okolí. Delší trasa Vás zavede až k oblíbené rozhledně Císařský kámen.


Samozřejmostí je i celý doprovodný program, kde krom prodeje vlastního oblečení, bude ještě možné využít výhodných vstupů do partnerských zařízení.
Závodem v Liberci také odstartuje běžecká výzva TRIUMPHALIS TRAIL, což je ocenění, které získají běžci za absolvování šesti trailových závodů naší série GR8 TRAILS a jednoho překážkového ze série Gladiator Race v tomto roce.  Každý závod je úplně jiný a nabídne šest odstínů trailového běhání a k tomu i zajímavé srovnání s překážkovýmí závody. Na každého úspěšného vyzyvatele pak v cíli čeká nádherná skládačka medailí, která má sedm dílků.


Každý závodník, který se rozhodne na GR8 Trails přihlásit se může spolehnout, že na něho čeká precizně vyznačená unikátní trasa, bohatý doprovodný program, hodnotné ceny pro pódiová umístění. Mimo to ještě nadstandartní závodní servis, originální medaile pro všechny „finišery“, krásné startovní balíčky a profesionální, ale rodinná atmosféra.
Nečekejte, přihlaste se už dnes na webu, staňte se součástí GR8 Trails komunity a užijte si běhání na plno!

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: