Hodinky T-Rex 2: novinka od Amazfitu, která omráčí dlouhou výdrží a přesnou GPS

Hodinky T-Rex 2: novinka od Amazfitu, která omráčí dlouhou výdrží a přesnou GPS

Pokud milujete pobyt venku a užíváte si každou chvilku, kdy můžete překonávat své hranice během hikování, běhání a dalších činností, určitě uvítáte spolehlivého pomocníka na měření svých výkonů. Hodinky T-Rex2, které na trh uvedla značka Amazfit, patří ke špičce ve svém oboru, a ještě je pořídíte za skvělou cenu. Jsou králem v oblasti výdrže, navigace i monitorování zdravotních funkcí a váš trénink vám pomůžou posunout na ještě vyšší úroveň.

Opravdu přesná navigace

Model T-Rex 2 je robustním pomocníkem, svou velikost si ale dokáže obhájit. Skrývá v sobě totiž silnou baterii a skvěle vybavenou navigaci, která je podporována dvoupásmovým systémem a pěti satelity. Zároveň dokáže velmi přesně lokalizovat polohu uživatele a disponuje funkcí nalezení nejkratší přímé cesty zpět do výchozího bodu. To se může hodit například při dlouhém běhu nebo i pěší túře, navigační systém navíc funguje v reálném čase a je na něj opravdu skvělé spolehnutí.
Ti, kdo se vydávají na dlouhé trasy a třeba trailové běhy, jistě ocení možnost nahrání předem vybrané trasy do hodinek, podle níž pak v reálném čase uvidí, kde se zrovna nachází a jaký úsek je ještě čeká.

Neskutečná výdrž baterie

Další velmi silnou stránkou hodinek je jejich baterie s ultra dlouhou výdrží. Při běžném používání ji není třeba nabíjet až 24 dní, v případě častého využívání navigace se její výdrž zkrátí na 10 dní, pokud však hodinky fungují v úsporném režimu, nepotřebují nabíječku až 45 dní.

Zhodnotí váš životní styl a navrhnou zlepšení

Běžci ocení jistě i další zdravotní funkce, které přispějí ke správně sestavenému tréninku. Monitorování spánku je samozřejmostí, kromě běžné statistiky, jak kvalitní odpočinek byl, však hodinky dokážou poskytnou i data a rady, jak spánek zlepšit tak, aby došlo k co nejlepší regeneraci a tělo mohlo podávat další výkony.
Při monitorování své sportovní aktivity se uživatelé mohou spolehnout zejména na měření tepu, počet spálených kalorií a délku trvání aktivity, nicméně právě u běhu (či jízdy na kole) je následně možné si vše možné vyexportovat do GPX.
Kromě spánku hodinky samozřejmě monitorují i úroveň stresu, saturaci kyslíku v krvi a ženy mohou využít funkci monitorování menstruačního cyklu. Další předností je i velké množství dalších sportovních režimů, ty můžete využít v případě, kdy běžeckou trasu vyměníte za lezení po skalách, surfování, vyzkoušíte lovectví nebo se pustíte do triatlonu. Sportovních režimů mají hodinky více než 150 a osm z nich dokážou hodinky rozpoznat samostatně.

Model T-Rex 2 je v nabídce v několika barevných provedeních, každý z nich reflektuje některou část přírody. Barevné varianty jsou: Wild green, Ember black a Astro black & gold a pořídíte je na www.amazfit.cz a ve velkých elektro prodejnách za cenu 5 590 Kč.

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: