Innsbruck Alpine Trailrun je svátkem trailového běhu v Alpách

Innsbruck Alpine Trailrun je svátkem trailového běhu v Alpách

Pokud si chcete užít trailový závod v srdci rakouských Alp s dechberoucími výhledy, vyzkoušejte Innsbruck Alpine Trailrun Festival. Navíc si zde nasbíráte i body na UTMB.

Trasu si vybere každý

Innsbruck Alpine Trailrun Festival nabízí trasy opravdu pro každého – od začátečníka až po zkušeného ultraběžce. 1. až 3. června si můžete vybírat z tras 15 km, 25 km, 35 km, 42 km, 65 km, 85 km a pro největší borce je nachystána trasa 110 km. Pokud byste pořád neměli dost, můžete si zaběhnout i noční sedmičku. Na všech trasách navštívíte historické centrum Innsbrucku a proběhnete horským masívem Nordkette s famozními výhledy na Innsbruck. A protože trasa vede kolem Alpské ZOO, uvidíte při troše štěstí i kamzíky. Nemusíte se bát ani toho, že každý závod končí někde jinde. Po doběhnutí na vás bude čekat autobus, který vás zaveze zpět do centra Innsbrucku.

Obejdete se i bez zkušeností z velehor

Pořadatelé vybrali trasy sice náročné, nevedou ale natolik technickým terénem, aby vyžadoval vysokou úroveň technických schopností a zkušeností v horách. Nikdy se také nedostanete do tak vysoké nadmořské výšky, aby vám hrozilo nebezpečí. Nudy se ale bát nemusíte, všechny trasy nabízejí dostatek seběhů a výběhů spolu s krásnými výhledy.

Po závodě je připravena After Run Party

V sobotu od 18 hodin, po doběhu i nejkratší trasy, která startuje až odpoledne, bude připravená pozávodní párty, kde můžete s kamarády oslavovat dosažené časy, seznamovat se s dalšími lidmi nebo si prostě užívat živou a energickou atmosféru Innsbrucku. Ten je známý jako studentské město a centrum alpských sportů. Proslul i svými alpskými párty a bary, z nichž se můžete kochat majestátným masivem Nordkette a hlavně vychutnávat pohodovou náladu, vládnoucí kolem.

Více informací najdete na stránkách závodu nebo facebookovém profilu

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: