Kvalitní funkční prádlo je základ

Kvalitní funkční prádlo je základ

Univerzální funkční prádlo vhodné pro všechny pohybové aktivity neexistuje. Nosí se jako první vrstva na tělo a jeho hlavním úkolem je účinně odvádět pot a vlhkost a udržet tak optimální mikroklima u pokožky.

Pro letošní podzimní a zimní sezónu CRAFT nabízí 7 různých řad funkčního prádla. Každá z nich má jiné vlastnosti a je určena do jiných podmínek. Díky tomu si můžete vybrat vhodné funkční prádlo v závislosti na typu aktivity a intenzitě pohybu, podle okolních podmínek, dalším vrstvení či svých osobních preferencí.

S výběrem toho správného funkčního prádla vám pomůže selektor funkčního prádla >>vstoupit do selektoru<<

Pokud není první vrstva zvolena správně, tak je prakticky jedno, jestli zvolíte navazující vrstvy správně a ani sebelepší a sebedražší kousek vaší výbavy tuto chybu 100% nenapraví.

Přestaňme chtít od svého prádla nemožné. Radost a požitek z pohybu závisí i na tom, co si vezmeme na sebe. Je to jen na nás. Na našem dobrém nebo špatném rozhodnutí. Je potřeba umět se optimálně oblékat…

Tip

Aktuální sezona se nese ve znamení velkého návratu ikonického konceptu Active Extreme a jeho inovované řady ‘X‘. Jedná se o nejtechničtější funkční prádlo značky Craft určené pro maximální výkon v mírných až chladných podmínkách. Základním prvkem pleteniny je recyklované polyesterové vlákno kombinované s odlehčeným vláknem CoolMax, které je unikátní pro svou kanálkovou strukturu. Toto řešení přináší řadu výhod jako rychlejší odvod potu od pokožky skrze strukturu kanálků nebo vynikající prodyšnost. Materiál použitý při výrobě recyklovaného vlákna pochází z mořského odpadu, který je získáván na jeho výrobu díky spolupráci se španělskou společností Seaqual. Cílem rozsáhlého projektu je eliminace znečištění moří a oceánů a následné zpracování vyloveného odpadu.

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: