Opravdu netradiční prohlídka města, plného památek UNESCO

Opravdu netradiční prohlídka města, plného památek UNESCO

V sobotu 15.6.2024 proběhne v Třebíči další závod série GR8 TRAILS pro běžce a běžkyně, kteří touží po dobrodružství v přírodě. Třebíč, město plné památek UNESCO, se tentokrát promění v arénu přinášející běžcům netradiční prohlídku historických kulis. V tomto závodu se spojí epochální výlet do historie s běžeckou tratí, která vás posune skrze čas.

Třebíč, ležící na březích řeky Jihlavy, přináší běžcům výzvy v podobě vody, výběhů, seběhů, zámku a židovské čtvrti. Prostředí tohoto unikátního závodu je jako stvořené pro adrenalinový zážitek, který spojuje historii s pohybem.
Tato destinace je ideální pro aktivní víkend s celou rodinou. Závod v srdci historického města vám ukáže Třebíč z trochu jiné perspektivy, zatímco doprovodný program bude nabízet mnoho aktivit a zábavy pro celou rodinu.


Připojte se k nám na nezapomenutelný sportovní zážitek v jednom z nejmalebnějších měst České republiky a dejte si skvělý víkend plný běžeckých výzev a zábavy!
Pro rok 2024 jsme si připravili také výzvu pro naše trailové běžce. TRIUMPHALIS TRAIL je ocenění, které získají běžci za absolvování šesti trailových závodů naší série GR8 TRAILS a jednoho překážkového ze série Gladiatro Race. 


Triumphalis Trail nebude snadné získat. Je to sedm odlišných kroků, které musíš udělat. Každý závod je úplně jiný a nabízíme ti šest odstínů trailového běhání a k tomu i zajímavé srovnání s překážkovými závody. Zimní Liberec, jarní Podorlicko na Studánce, květnový lesní trail v Hradci Králové, městský trail v UNESCO městě Třebíč, nádherné poběhání v Českém ráji a podzimní novinku v Lázních Velichovky. K tomu si musíš vybrat jeden jakýkoli překážkový závod. Důvodem je nádherná skládačka medailí, která má sedm dílků.
Registrace jsou již otevřeny a místa se rychle plní! Chcete-li se zúčastnit této nezapomenutelné události, neváhejte a zaregistrujte se co nejdříve zde.

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: