Pozvánka: Jedinečný městský půlmaraton napříč chomutovskými top místy

Pozvánka: Jedinečný městský půlmaraton napříč chomutovskými top místy

Chcete si zpříjemnit poslední dny prázdnin? Proběhnout si netradiční půlmaraton napříč historickým centrem Chomutova? A na maraton si zatím ještě netroufáte? Pak na poslední srpnovou sobotu máme jeden tip: Chomutovský půlmaraton.

Trasy opravdu pro každého

Trať na 21 km je opravdu zajímavá. Vede areálem Kamencového jezera, Zooparkem nebo Bezručovým údolím, což je jedno z nejdelších a nejromantičtějších údolí středního Krušnohoří, jehož srdcem protéká říčka Chomutovka. Pro ty, co si netroufnout na půlmaraton, organizátoři nachystali tzv. Kamencový okruh, který je v délce 7,5 km vhodný pro každého. Dětský závod, který startuje až po vyvrcholení hlavního závodu, vede kolem náměstí 1. máje. Trať je složena z jednoho či více okruhů podle věkové kategorie, přičemž jeden měří zhruba 270 m.

Natrénuj s vodiči a tréninkovým plánem

Pokud chcete běžet Chomutovský půlmaraton a rádi byste tuto trasu zaběhli v konkrétním čase, ale nevíte jak na to, pořadatelé ve spolupráci s akreditovanou trenérkou a vodičkou Janinou Jelínkovou přichystali tréninkové plány na míru, a to na časy 1:50, 2:00 a 2:15.  Navíc v průběhu července a srpna probíhají tréninky s vodiči, které vám ve vaší přípravě rozhodně pomohou.

Registrace otevřena

Registrace na Chomutovský půlmaraton je již spuštěna. V rámci základního balíčku získáte i čelenku v hodnotě 199,- Kč zdarma, za navýšený vklad pak si můžete vybrat i funkční triko. Kompletní informace a registrace probíhají skrz web www.chomutovskypulmaraton.cz. Pouze však do 21. srpna 2022. Na místě budou možné pouze registrace dětí. Ve startovném je pro účastníky v hlavním závodě zahrnuto občerstvení v cíli a na trati (ovoce, voda, iontový nápoj), stejně tak účastnická medaile.

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: