Pozvánka: nepropásni poslední závod ze série Hannah Pilsen Trail Krkavec

Pozvánka: nepropásni poslední závod ze série Hannah Pilsen Trail Krkavec

Druhou sobotu v listopadu – 12. 11. 2022 – se sjedou příznivci běhů v přírodě do Plzně na 7. ročník Hannah Pilsen Trail Krkavec. Oproti minulým letům se mění centrum závodů a tedy start i cíl závodu. Zůstává trasa a její hlavní monumenty.

Kolem Berounky i na Krkavec

Na nadšence pohybu v přírodě, ale i výkonnostní či vrcholové trailisty čekají malebné tratě po překrásných pěšinkách po obou březích údolí Berounky a následného výběhu na Krkavec. Centrum bude na v příměstské části Plzeň Bolevec – Bílá hora. Pro účastníky budou připraveny tři hlavní tratě 42 km, 22,5 km, 7 km a kratší žákovské a dětské tratě. Pořadatelé se drží hlavního hesla: Po asfaltu neběhám.

Nedílnou součástí Pilsen trail jsou i dětské běhy.

Překonáš rekord?

Prvenství na krátké trati bude obhajovat Dan Kraus z Cheznovic, na trati 22,5 km věrný účastník a několikanásobný vítěz závodů Hannah Pilsen Trail Tomáš Eisner. V hlavní kategorii 42 km mohou účastníci zaútočit na rekordní časy loňských vítězů Kateřiny Houfkové 3:41,05 a Stanislava Rady. Ten sklidil minulý rok obrovský aplaus za čas 2:54,40, což je na maratonu s převýšením přes 700 metrů obdivuhodný výkon.

Někteří závodníci přijedou bojovat o celkové umístění v celoročním seriálu, který se skládá ze 3 závodů Hannah Pilsen Trail Brdy v dubnu, Letkov v květnu a Krkavec v listopadu.

Všechny další informace najdeš na pilsentrail.cz.

Video z roku 2021

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: