Pozvánka: NN Night Run a Běh proti rakovině prsu běží do Českých Budějovic

Pozvánka: NN Night Run a Běh proti rakovině prsu běží do Českých Budějovic

NN Night Run míří do finále. Prvního října se budou konat České Budějovice, kde bude start a cíl v samotném centru města 1.10.2022.

Centrum závodu a vlastně všeho sobotního dění bude na Náměstí Přemysla Otakara II. Děti si na závodech PEPCO kids cupu zaběhají přímo tam, rodiny si v rámci nesoutěžního Nutrend family runu projdou zejména centrum města a běžci se pak vydají podél řeky Vltavy. Po přeběhnutí mostu jí budou míjet i z druhé strany a pak se vydají směrem od centra, odkud se pak budou okruhem vracet a finišovat budou opět v centru. Tam bude zajisté skvělá atmosféra.

Protože se stmívá čím dál dříve, je třeba počítat s upraveným časovým plánem. Registrace dětských závodníků začne už v půl třetí odpoledne, na trať se pak první děti vydají ve čtyři hodiny. Rodinný běh začne v pět a Avon běh pro zdravá prsa odstartuje již v půl sedmé. O hodinu později se pak běžci vydají na NN Night run na deset kilometrů. Tou dobou už budou pravděpodobně vědět, jak u nich dopadly volby, které se budou tento víkend konat. Výsledek je může pořádně namotivovat k rychlému běhu, ať už to bude pozitivní či negativní motivace.

Už je chladné počasí, a tak přijde vhod hromadná rozcvička, která proběhne před startem „pětky“ i „desítky“ . Mezi jednotlivými běhy se mohou všichni těšit na vystoupení tanečního studia NO LIMIT, kromě toho bude i na jihu Čech k dispozici mnoho stánků partnerů seriálu. U generálního partnera NN nabídnou fotografii ze závodu zdarma a další příjemné aktivity.

Závodníkům, kteří pravidelně běhají závody pod taktovkou Tomáše Pavla, se možná vybaví trasa Innogy Winter Runu. Ta je velmi podobná té, po které se poběží při NN Night Runu. „Podobně jako v jiných městech, kde se běhá Winter Run, i v Českých Budějovicích je trasa Night Runu trochu jiná. Hlavní změnou je samozřejmě start a cíl v centru, poběží se také v opačném směru, takže mnozí běžci ani nemusí poznat, že většinu trasy vlastně znají,“ potvrdil Tomáš Pavel.

Více informací naleznete na stránce závodu.

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: