Proběhněte se o Vánocích po těch nejhezčích SALOMON BĚŽECKÝCH TRASÁCH

Proběhněte se o Vánocích po těch nejhezčích SALOMON BĚŽECKÝCH TRASÁCH

Během Vánoc zapomeňte na intervaly, úseky, tempa. Nalaďte se do pohody a běžte si zaběhat po nějkých pěkných trasách. Vybrali jsme 3 běžecké trasy, které vám zaručeně vyčistí hlavu.

Nad kaňonem Labe

Tam kde naše nejdelší řeka Labe vtéká do Německa je jedna z nejhezčích běžeckých oblastí. Kaňon Labe, který je v Hřensku také nejnižším bodem ČR nabízí nádherné pískovcové útvary v okolí, které nelákají jen lezce.

Zkuste si zaběhnout běžeckou trasu Nad kaňonem Labe z Hřenska do Děčína s krásnými výhledy. V zimě bývá jen málokdy zasněžená, navíc se dostanete z Děčína lehce vlakem do Hřenska.

Pálava

Pálava je další území, kde se v zimě jen málokdy setkáte se sněhem. Navíc v zimě se tu jistě nesetkáte s davy turistů. Náročnost není velká, proto ji v podstatě celou můžete přebehnout během 1 – 2 hodin.

Po náročném běhu si jděte sednout do jednoho z místních sklípků a užijte si vánoční atmosféru naplno.

Máchův kraj

Kokořínsko nikdy nezklame. Máchovo jezero je známé hlavně díky dostupnosti letních aktivit. V zimě je tento kraj na běhání přímo skvělý. Obujte boty a jezero si oběhněte skrz krásné borovicové lesíky a pískovcové útvary. Vydejte se „Okolo Máchova jezera

Michaela Kofrová

Michaela Kofrová – autorka článku

Běhá sice teprve tři roky, ale potvrzuje, že první maraton se dá zvládnout do půl roku, pokud má člověk dost nadšení a tvrdohlavosti (ale bolí to i tak). Nejraději běhá v horách a do kopce, hlavně když je to dlouhé.

V současnosti je velmi ráda, že se jí podařilo spojit koníčka s prací, pracuje totiž naplno jako šefredaktorka SvetBehu.cz.

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: