Průvodce dárky pro sportovce

Průvodce dárky pro sportovce

Poštěstilo se vám mít ve svém okolí vášnivého sportovce, který nevynechá jedinou volnou chvíli k nějaké aktivitě? Přesně pro ty jsme našli 6 skvělých vánočních dárků. Nechte se inspirovat.

Aby zdraví sloužilo

Sportovci se obvykle onemocnění rádi vyhýbají. Nesnáší, když jim nemoc překazí plány. Ke zvýšení obranyschopnosti slouží hlavně vitamíny. Bohužel někdy prostě není člověk schopen přijmout dostatečné množství a v tu chvíli přichází na řadu lipozomální vitamíny a doplňky stravy Healthstrong.
Ptáte se, co je? Lipozomální vitamíny jsou díky speciálnímu procesu pro tělo přínosnější a přirozenější. Tento vědecký objev je v poslední době považován za naprostý převrat. Vitamíny a doplňky se nezačnou zbytečné rozkládat již v puse, naopak ke vstřebání dojde až při cestě přes mízní systém a krevní řečiště v buňce. Obvykle je vstřebatelnost přinejlepším na hranici 20 %, u liposomálních výrobků je to až 90 %.

Do divočiny za dobrodružstvím

Dobrodruh trávící čas v divoké přírodě naprosto vždy ocení kvalitní spacák. Zaprvé se časem propotí a zadruhé poškodí. Zbrusu nový kousek ho inspiruje ještě k lepším výletům. Nebojte se ho někdy podpořit a vyjet taky. Třeba pod širák.
Pokud je to na vás příliš a jet nechcete, radši mu pořiďte i pořádný pepřový sprej. Přece jen ve volné přírodě pobíhají různí tvorové.

Vyčistit si hlavu na chatě

Plavání je úžasná sportovní aktivita, při které se spaluje minimálně 600 kcal za hodinu. Pokud je váš kamarád nadšený plavec ocení chatu přímo u vody. Neradíme kupovat nemovitost, postačí zajistit pronájem na víkend. Klidné ubytování je ideální místo k odpočinku, rozjímání a izolaci od hlučného městského života.
A protože si plavci na vyšší úrovni obvykle potrpí na oholené tělo, mrkněte na průvodce dárky pro muže. Dobrou volbou je elektrický holicí strojek s dlouhou výdrží na baterii. Nebo sáhněte po 2v1 – víceúčelovém zastřihovači. S ním se kamarád upraví od hlavy k patě.

A plavání přichází ta pravá zábava

Aby ale večer nebyla nuda, neposílejte ho samotného. Radši mu naordinujte pěkně žhavou noc s umělou vagínou. Od reálné je k nepoznání a výsledný požitek se nebude od sexu s partnerkou o moc lišit. Víte, že pravidelný sport zvyšuje hladinu testosteronu? A jak správně tušíte, vyšší testosteron vyvolává chutě na intimní hrátky. Jenže co dělat, když nikdo není po ruce? My jsme vám už odpověď dali. Vybírat se dá z různých modelů, tvarů a poloh. To bude jízda!

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: