PVZP RunTour Olomouc už tuto sobotu!

PVZP RunTour Olomouc už tuto sobotu!

Z jihu Čech se přesouváme zpět na Moravu! Čtvrtý závod PVZP RunTour sezóny se uskuteční na Hané v Olomouci, kde na náš čeká krásné zelené a již tradiční prostředí Smetanových sadů.

Seriál rodinných závodů RunTour pořádá už čtvrtou letošní zastávku v Olomouci. Celý závod se bude odehrávat v samotném centru hanácké metropole – ve Smetanových sadech. Přijďte se proběhnout a pořádně si zazávodit, nebo si jen udělat pěkný víkend s rodinnou. Čekají na vás tratě na 3, 5 a 10 km a pro ty nejmenší závodnáky 500 a 1000m!

Veškeré důležité informace se dočtete v informačním článku

Registrace stále probíhá!

PVZP RunTour ale není jen o běhání, je také o pomoci lidem, kteří to potřebují a neměli kousek toho potřebného štěstíčka. Každý z běžců, který se postaví na start jakékoliv distance přispívá na charitativní účel padesátikorunou ze startovného. V letošním roce pomůžeme hned osmi subjektům – mezi nimi například Nadaci Leontinka, která pomáhá zrakově postiženým dětem a mladým lidem. Nevidomí z Nadace Leontinka také můžete na každém závodě potkat a vyzkoušet si roli jejich traséra.

Po brněnské zastávce se PVZP RunTour přesouvá na do Karlových Varů, kde se poběží již 26. září. Na závod je ještě pár volných míst. Proto neváhejte a registrujte se na webu www.run-tour.cz. Tam najdete i veškeré informace k závodu, včetně nutných bezpečnostních opatření.

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: