RUNCZECH VÝZVA PRO ŽENY: BŘEZEN MĚSÍC PREVENCE

RUNCZECH VÝZVA PRO ŽENY: BŘEZEN MĚSÍC PREVENCE

Máme pro vás skvělou novinku, o kterou se s vámi chceme podělit! Registrace na novou virtuální běžeckou akci RunCzech výzva pro ženy je otevřená!

Máme pro vás skvělou novinku, o kterou se s vámi chceme podělit! Registrace na novou virtuální běžeckou akci RunCzech výzva pro ženy je otevřená!

Proč ženy? Covid-19 ovlivnil všechny z nás, ale tvrdě zasáhl zejména vás, ženy. Staráte se o své děti, o jejich domácí školní docházku, o své partnery, zdravý chod rodiny a všechny k tomu ještě většinou pracujete z domova. Protože vám na tom všem záleží. Jste silné ženy, a proto vám chceme dát maximální podporu. RunCzech výzva pro ženy je poctou všem ženám, kterým na něčem záleží. Protože nám záleží na vás.

RunCzech výzva pro ženy je náš způsob, jak přivítat všechny ženy do úžasného světa běhu. Stačí si obout běžecké boty a zkusit se trochu zlepšit. To je to, na čem nám záleží. Není to o soutěžení. Pouze o běhání. A o tom, že nám záleží na něčem důležitém. To je také důvod, proč jsme se pro tuto speciální akci spojili s organizací Loono. S týmem mladých lékařů a nadšenců, kteří vzdělávají v oblasti prevence – 10 % startovného bude věnováno Loono na podporu jejich aktivit v rámci kampaně #prsakoule.

Zní to dobře? A to je jen začátek!

Abychom vás motivovali, připravili jsme pro vás tratě na různé vzdálenosti i speciální denní výzvy na počet kroků. Můžete si vyzkoušet půlmaraton nebo se připojit ke štafetě s kamarádkou, manželem či partnerem. Můžete taky běžet s celou rodinou, zúčastnit se běhu na 5 km nebo zkusit 2,5 km kombinaci běhu či chůze. A pokud jste opravdové milovnice výzev, můžete se přihlásit na naší 7denní výzvu s cílem splnit 5 000 nebo 10 000 kroků denně. Všechny si najdete to, co vám nejlépe vyhovuje. A jako odměnu získáte krásnou medaili, kterou jsme pro tuto akci navrhli!

A to stále není vše!

V ceně startovného budete mít přístup do festivalové zóny, kde najdete bohatý obsah zaměřený na prevenci od organizace Loono, a mnoho dalšího od partnerů RunCzech. Budete mít také přístup k personalizovaným závodním číslům a diplomu pro ty, které naši výzvu úspěšně splní. A ten můžete sdílet na svých sociálních sítích. Oficiální tričko akce lze zakoupit při registraci nebo později v našem oficiálním e-shopu www.allrunnersarebeautiful.cz.
A abyste mělyi při běhu tu správnou motivaci, bude k dispozici také speciální playlist na Spotify.

Třešnička na dortu?

Abyste si akci mohly nejen užít a přispět k prevenci, ale také ji sdílet s přáteli a rodinami, připravili jsme pro vás akční nabídku platnou pouze do 15. března. Za každé zakoupené startovné obdržíte 20% slevový poukaz na každé další startovné. Je jen na vás, zda slevu použijete pro sebe, nebo ji budete sdílet s někým, na kom vám záleží!

Tak co, chcete s námi běžet?
Zaregistrujte se ještě dnes!

Registrace

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: