SOUTĚŽ o doplňky stravy by ANNA BRANDEJS – UKONČENO

SOUTĚŽ o doplňky stravy by ANNA BRANDEJS – UKONČENO

První prosincový den si můžete zpříjemnit soutěží. Tentokrát hrajeme o doplňky stravy by ANNA BRANDEJS, které v zimním období ocení všichni běžci i běžkyně.

Značku by ANNA BRANDEJS založila Anna Brandejs, která doplňky stravy sama vyvíjí. Proč? Každý pro sebe chceme to nejlepší. A když na trhu Anna Brandejs nenašla nic, co by její náročné požadavky uspokojilo, rozhodla se vyvinout vlastní doplňky stravy. „A když už dám dohromady perfektní kombinaci a seženu prvotřídní suroviny, proč bych se o výsledek nepodělila,“ tvrdí. O celém příběhu jsme psali článek Jak správně vybrat kvalitní doplňky stravy.

V této předvánoční soutěži budeme hrát o doplňky stravy z produkce by ANNA BRANDEJS. Pokud na první dobrou neznáte všechny odpovědi, pak doporučujeme se podívat na stránky firmy Medaprex, která již 19 let zásobuje zdravotnickým materiálem kliniky estetické medicíny a kosmetická studia a jejíž zakladatelkou je právě Anna Brandejs. Jako ideální podzimní doplněk na podporu imunity sportovců doporučuje doplňku stravy Immunity s 95% standardizovaným výtažkem kurkuminů z kurkumy. 

Pravidla soutěže:

1. Odpovězte na následující otázky do 12. prosince 2021.

2. Pokud si nebudete vědět rady, odpovědi naleznete na www.medaprex.cz.

3. Účastníci s duplicitními odpověďmi nebudou zařazeni do slosování.

4. Z došlých správných odpovědí vylosujeme tři výherce, kteří vyhrají balíček Omega 3+3 a Good Mood

5. Výherci budou kontaktováni e-mailem.

6. Výhra bude doručena na zadanou adresu.

Vaše mailová adresa bude v souladu s GDPR sloužit pouze pro kontaktování v případě vaší výhry. Nebude použita pro obchodní ani marketingové účely, tedy uchovávána po dobu trvání soutěže.

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: