Soutěž o startovné na Křížovou desítku – ukončeno

Soutěž o startovné na Křížovou desítku – ukončeno

24. března se v Hradci Králové běží Křížová desítka. Tento tradiční závod se z mnoha důvodů stal jedním z nejoblíbenějších otvíráků sezony v Královehradeckém kraji. Je to dáno jeho rovinatým profilem na trati s nezvyklým tvarem kříže. Má to tu výhodu, že běžci se na trati více potkávají a i ti pomalejší se s rychlíky na předních místech uvidí častěji.

Centrum závodu je tradičně umístěno u Lesního hřbitova v Malšovicích, odkud můžete vyrazit na hlavní desetikilometrovou trať. Pokud je na vás tato vzdálenost moc a nebo máte raději kratší distance, můžete vyrazit na poloviční vzdálenost. Po absolvování závodu na vás bude čekat krásná finisherská medaile a bohaté občerstvení. Součástí celé akce jsou samozřejmě také závody pro malé borce.

V rámci Křížové desítky se můžete proběhnout i se svým čtyřnohým miláčkem. Máme pro vás připravené dvě varianty na 3,6 a 7,2 kilometru, které na rozdíl od tratí lidských, vedou pouze terénem či po lesních cestách. Start je z důvodu bezpečnosti vašich miláčků intervalový vždy pro dva běžce se psem z oddělených koridorů.

Pokud máte zájem o startovné zdarma, stačí odpovědět na otázky v přiloženém formuláři a mít trochu štěstí při losování.

Správné odpovědi naleznete zde.

Soutěžíme o 2 startovné. Vítěze vybereme ze správných odpovědí. Soutěž trvá do 17.3. 2024.

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: