Soutěž s Minerals70: Vyhrajte sadu minerálů a elektrolytů v hodnotě 1500 Kč, 4./4 kol – UKONČENO

Soutěž s Minerals70: Vyhrajte sadu minerálů a elektrolytů v hodnotě 1500 Kč, 4./4 kol – UKONČENO

Ve spolupráci s Minerals70 jsme pro vás připravili vícekolovou soutěž. Vyhrajte každý týden sadu IoniLyte, Liquid Magnesium, Liquid Ferrum a Liquid ZincumSelenium v celkové hodnotě 1146 Kč. Na konci soutěže vylosujeme jednoho výherce, který obdrží hodinovou konzultaci s profesionálním trenérem Filipem Peřinkou.

Základ všech produktů tvoří silný koncentrát ze solného jezera. Za pomocí sluneční energie se roztok zkoncentruje – objem tekutiny je menší se zachováním veškerého množství minerálů, zachovává si tedy 100% přirozené hodnoty.

Soutěžte a vyhrajte v každém kole sadu minerálů, na ukončení soutěže vylosujeme ze všech správných odpovědí jednoho výherce, který od Minerals70 obdrží hodinovou konzultaci s trenérem Filipem Peřinkou.

Filip Peřinka
Filip má široký repertoár působnosti. Specializuje se na běžecké závody a na triatlony. Vystudoval FTVS a sport je jeho celoživotní vášeň. Ročně absolvuje až 40 závodů a rád se podílí s ostatními o své zkušenosti. I ve své profesi má velmi blízko ke sportu, věnuje se totiž trenérství jako osobní a kondiční trenér. Filip s vámi dopodrobna probere nejenom trénink, ale i jak se správně stravovat nebo podpořit regeneraci.

A o co ještě soutěžíme? Sadu, která obsahuje:

IoniLyte 100 ml
celý odstavec jsem zkopíroval a opravil:
Hypotonický iontový nápoj ve formě praktických kapek – nemusíte s sebou na soustředění vozit velké balení prášku nebo sirupu. Z jedné lahvičky je možno namíchat až 40 l iontového nápoje. S IoniLyte dostanete do těla ideální poměr sodíku a hořčíku 3.5 : 1, a odpovídající podíl hořčíku. Plus dalších 70 minerálů a stopových prvků. To co při sportu vypotíte, s IoniLyte doplníte zpět. V množství, které potřebujete (individuální ředění). IoniLyte je bez příchuti nebo cukru. Můžete si jej tedy namíchat v jakémkoli sladkém, slaném, teplém nebo studeném nápoji.

Přečtěte si také, v čem je kouzlo dobrého ionťáku

Liquid Magnesium 100
Hořčík přispívá ke snížení míry únavy a vyčerpání, k normální činnosti svalů, k udržení normálního stavu kostí a zubů, k normální činnosti nervové soustavy, psychické činnosti a činnosti mozku (zahrnující schopnost koncentrace, učení, paměti a myšlení), k normálnímu energetickému metabolismu a energetické rovnováze těla, k elektrolytické rovnováze (udržení správné hladiny důležitých iontů – sodných, draselných, hořečnatých a dalších) a k normální syntéze bílkovin.

Liquid Ferrum 50 ml
přispívá ke snížení míry únavy a vyčerpání, k normálnímu energetickému metabolismu, k tvorbě červených krvinek a hemoglobinu, k normálnímu přenosu kyslíku v těle, k normální funkci imunitního systému a podílí se na procesu dělení buněk.

Liquid Zincum Selenium 50 ml
Zinek je minerál, který působí na řadu funkcí našeho těla. Je kofaktor více než 200 enzymů, podílí se na proteosyntéze, metabolismu nukleových kyselin. Má význam pro normální růst, vývoj a reprodukční funkce člověka a je zapojen do správné funkce řady orgánů. Nedostatek zinku může vést k narušení plodnosti. Zvláštní pozornost je třeba zinku věnovat v těhotenství. Dalšími projevy nedostatku tohoto minerálu jsou kožní poruchy, poruchy imunitních funkcí, průjmy.
Selen a jeho význam pro lidský organizmus je v posledních letech intenzivně studován. Selen hraje významnou roli v obraně proti volným kyslíkovým radikálům (antioxidant). K dalším funkcím se řadí regulace syntézy hormonů štítné žlázy, reprodukční funkce, kde zvyšuje pohyblivost spermií (obsažen v bičíku spermie). Zabraňuje shlukování krevních destiček, čím zamezuje vzniku sraženin. Vhodný jako prevence šedého zákalu a makulární degenerace. Selen je vhodné užívat spolu s vitamínem E.

Přečtěte si také rozsáhlou recenzi na IoniLyte z dílny Filipa Peřinky

Pro ty, kteří v losování nebudou mít štěstí máme malou cenu útěchy. Zadejte slevový kód „TESTUJU“, a od objednávky 2 a více kusů se vám odečte 50 Kč. Kód můžete uplatnit na eshopu Livingroomworkout.eu

Pravidla soutěže:

1. Odpovězte na následující otázky do 17. května.

2. Účastníci s duplicitními odpověďmi nebudou zařazeni do slosování.

3. Z došlých správných odpovědí vylosujeme výherce, které kontaktujeme e-mailem.

Vaše mailová adresa bude v souladu s GDPR sloužit pouze pro kontaktování v případě vaší výhry. Nebude použita pro obchodní ani marketingové účely, tedy uchovávána po dobu trvání soutěže.

Více informací nejen o produktech se dozvíte na stránkách Minerals70.

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: